Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

EFI przejmuje Inèdit

Firma Inèdit z siedzibą w Barcelonie, producent RIP-ów i powiązanego z nimi oprogramowania do cyfrowego druku na tekstyliach, zostanie włączona do EFI Reggiani.

© EFI

Firma EFI nabyła Inèdit Software, hiszpańskiego producenta procesorów RIP i związanego z nimi oprogramowania dla cyfrowego druku na tekstyliach. Przejęcie to pozwoli firmie przyspieszyć cyfrową transformację druku przemysłowego i zwiększyć możliwości firmy w zakresie produkcji opakowań, grafiki reklamowej, tekstyliów oraz materiałów budowlanych i dekoracyjnych. Inèdit zostanie zintegrowany z ofertą EFI Reggiani.

Portfolio produktów Inèdit obejmuje zaawansowane rozwiązania w zakresie przepływu pracy do profilowania druku na tekstyliach, kalibracji, integracji projektu i wielu innych. Technologia RIP firmy Inèdit jest stosowana w całym światowym przemyśle tekstylnym m.in. w cyfrowych maszynach EFI Reggiani. Jako część EFI Reggiani, Inèdit będzie nadal rozwijać produkty dla szerokiej gamy maszyn cyfrowych. „Stając się częścią EFI Reggiani możemy rozwijać i dostarczać jeszcze wyższy poziom kompleksowych rozwiązań w zakresie zintegrowanego przepływu pracy dla branży tekstylnej oraz automatyzacji opartej na filozofii Przemysłu 4.0, które jeszcze bardziej zwiększą produktywność, wydajność, rentowność i zrównoważony rozwój klientów w zakresie druku na tekstyliach” - podkreśla Jose Antonio Caballero, współzałożyciel i dyrektor handlowy firmy Inèdit.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty