Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Müller Martini zamyka biuro

 

Prezes firmy Müller Martini, Roland Henn, poinformował w oficjalnym komunikacie o decyzji zamknięcia biura w Warszawie. Jednocześnie informuje, że decyzja ta została podjęta jeszcze przed wybuchem pandemii COVID-19 i jest kolejnym krokiem w długofalowej strategii firmy. Od lipca firma będzie dostępna dla klientów w Polsce bez najmniejszych zakłóceń, pod tymi samymi numerami telefonu i adresami e-mail, którzy tak jak wcześniej mogą liczyć na wsparcie serwisowe i dostawę części lub maszyn do ich zakładów. Jak podkreśla Roland Henn, jedyną zmienioną rzeczą jest fakt, że osoby kontaktowe nie będą czekały na klientów w biurze w Warszawie, a w centrali w Wiedniu lub w „home office”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty