Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Produktywność w jednym przebiegu

Maszyna Screen TruePress Jet 520NX pozwala firmie Campaign na wzmocnienie swojej pozycji na rynku druku transakcyjnego.

© Screen

Firma Campaign zainstalowała w swoim zakładzie maszynę Screen TruePress Jet 520NX dla poszerzenia możliwości w zakresie działalności transakcyjnej. Producent postawił na technologię oferowaną przez firmę Screen celem wzmocnienia swojej pozycji na konsolidującym się rynku.

Campaign, spółka zależna Bertelsmann Printing Group, to niemiecka firma specjalizująca się w pełnym zakresie usług marketingu bezpośredniego, która wybrała rozwiązanie TruePress Jet 520NX, aby sprostać wymaganiom na rynku druku transakcyjnego. Obsługuje klientów z różnych branż, w tym banków, firm ubezpieczeniowych, dostawców telekomunikacyjnych i energetycznych, producentów samochodów oraz międzynarodowych firm turystycznych i detalicznych. Jak twierdzi Michael Tigges, członek zarządu firmy, wysoka produktywność modelu 520NX, możliwość drukowania w kolorze w jednym przebiegu przy jednoczesnym korzystnym koszcie w przeliczeniu na wydrukowaną stronę sprawiają, że jest to odpowiednia maszyna do biznesu druku transakcyjnego. Producent pracuje na urządzeniach cyfrowych Screen od kilku lat. Jak podkreśla Michael Tigges, Screen 520NX jest bardzo wszechstronnym systemem, umożliwiającym wydajne i zrównoważone drukowanie szerokiej gamy produktów. Ponadto niezawodność maszyny pozwala drukarni realizować wysokiej jakości zlecenia w krótkim czasie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty