Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Produktywność w jednym przebiegu

Maszyna Screen TruePress Jet 520NX pozwala firmie Campaign na wzmocnienie swojej pozycji na rynku druku transakcyjnego.

© Screen

Firma Campaign zainstalowała w swoim zakładzie maszynę Screen TruePress Jet 520NX dla poszerzenia możliwości w zakresie działalności transakcyjnej. Producent postawił na technologię oferowaną przez firmę Screen celem wzmocnienia swojej pozycji na konsolidującym się rynku.

Campaign, spółka zależna Bertelsmann Printing Group, to niemiecka firma specjalizująca się w pełnym zakresie usług marketingu bezpośredniego, która wybrała rozwiązanie TruePress Jet 520NX, aby sprostać wymaganiom na rynku druku transakcyjnego. Obsługuje klientów z różnych branż, w tym banków, firm ubezpieczeniowych, dostawców telekomunikacyjnych i energetycznych, producentów samochodów oraz międzynarodowych firm turystycznych i detalicznych. Jak twierdzi Michael Tigges, członek zarządu firmy, wysoka produktywność modelu 520NX, możliwość drukowania w kolorze w jednym przebiegu przy jednoczesnym korzystnym koszcie w przeliczeniu na wydrukowaną stronę sprawiają, że jest to odpowiednia maszyna do biznesu druku transakcyjnego. Producent pracuje na urządzeniach cyfrowych Screen od kilku lat. Jak podkreśla Michael Tigges, Screen 520NX jest bardzo wszechstronnym systemem, umożliwiającym wydajne i zrównoważone drukowanie szerokiej gamy produktów. Ponadto niezawodność maszyny pozwala drukarni realizować wysokiej jakości zlecenia w krótkim czasie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty