Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Produktywność w jednym przebiegu

Maszyna Screen TruePress Jet 520NX pozwala firmie Campaign na wzmocnienie swojej pozycji na rynku druku transakcyjnego.

© Screen

Firma Campaign zainstalowała w swoim zakładzie maszynę Screen TruePress Jet 520NX dla poszerzenia możliwości w zakresie działalności transakcyjnej. Producent postawił na technologię oferowaną przez firmę Screen celem wzmocnienia swojej pozycji na konsolidującym się rynku.

Campaign, spółka zależna Bertelsmann Printing Group, to niemiecka firma specjalizująca się w pełnym zakresie usług marketingu bezpośredniego, która wybrała rozwiązanie TruePress Jet 520NX, aby sprostać wymaganiom na rynku druku transakcyjnego. Obsługuje klientów z różnych branż, w tym banków, firm ubezpieczeniowych, dostawców telekomunikacyjnych i energetycznych, producentów samochodów oraz międzynarodowych firm turystycznych i detalicznych. Jak twierdzi Michael Tigges, członek zarządu firmy, wysoka produktywność modelu 520NX, możliwość drukowania w kolorze w jednym przebiegu przy jednoczesnym korzystnym koszcie w przeliczeniu na wydrukowaną stronę sprawiają, że jest to odpowiednia maszyna do biznesu druku transakcyjnego. Producent pracuje na urządzeniach cyfrowych Screen od kilku lat. Jak podkreśla Michael Tigges, Screen 520NX jest bardzo wszechstronnym systemem, umożliwiającym wydajne i zrównoważone drukowanie szerokiej gamy produktów. Ponadto niezawodność maszyny pozwala drukarni realizować wysokiej jakości zlecenia w krótkim czasie.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty