Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-14.01.2021 · Viscom, Düsseldorf

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Nowy EXPERT RS 6003

Nowa maszyna do wklęsłodruku EXPERT RS 6003 zapewnia duże prędkości druku zarówno przy użyciu farb rozpuszczalnikowych oraz wodnych i oferuje drukowanie w ECG.

Firma Bobst wprowadziła na rynek opakowaniowy nową maszynę do wklęsłodruku EXPERT RS 6003. Urządzenie pozwala na wydruk z prędkością do 500 metrów na minutę. Użytkownicy mają do wyboru konfigurację z wałkami cylindrów drukujących lub bez. Możliwości konfiguracji obejmują także systemy farbowe MPI (Multi-Purpose Inking) lub HSM (High Speed Metering), które zapewniają powtarzalne wydruki dla wszystkich rodzajów farb i rozpuszczalników.

Dodatkowo maszyna została wyposażona w udoskonalone technologie utwardzania firmy Bobst oraz umożliwia drukowanie w rozszerzonym gamucie kolorów (Extender Color Gamut). Producent opracował system, w którym zwiększona została wydajność suszenia przy jednoczesnym skróceniu długości komory suszącej. Rozwiązanie to pozwala na znaczne skrócenie wstęgi znajdującej się w maszynie i ograniczenie odpadów powstających przy rozruchu prac o 30 procent w porównaniu z tradycyjnymi komorami suszącymi. Urządzenie oferuje także aplikacje do monitorowania i system Bobst Connect, umożliwiające w pełni zdalny dostęp do zadań oraz  zapewniające wsparcie techniczne.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty