Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowy EXPERT RS 6003

Nowa maszyna do wklęsłodruku EXPERT RS 6003 zapewnia duże prędkości druku zarówno przy użyciu farb rozpuszczalnikowych oraz wodnych i oferuje drukowanie w ECG.

Firma Bobst wprowadziła na rynek opakowaniowy nową maszynę do wklęsłodruku EXPERT RS 6003. Urządzenie pozwala na wydruk z prędkością do 500 metrów na minutę. Użytkownicy mają do wyboru konfigurację z wałkami cylindrów drukujących lub bez. Możliwości konfiguracji obejmują także systemy farbowe MPI (Multi-Purpose Inking) lub HSM (High Speed Metering), które zapewniają powtarzalne wydruki dla wszystkich rodzajów farb i rozpuszczalników.

Dodatkowo maszyna została wyposażona w udoskonalone technologie utwardzania firmy Bobst oraz umożliwia drukowanie w rozszerzonym gamucie kolorów (Extender Color Gamut). Producent opracował system, w którym zwiększona została wydajność suszenia przy jednoczesnym skróceniu długości komory suszącej. Rozwiązanie to pozwala na znaczne skrócenie wstęgi znajdującej się w maszynie i ograniczenie odpadów powstających przy rozruchu prac o 30 procent w porównaniu z tradycyjnymi komorami suszącymi. Urządzenie oferuje także aplikacje do monitorowania i system Bobst Connect, umożliwiające w pełni zdalny dostęp do zadań oraz  zapewniające wsparcie techniczne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty