Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy EXPERT RS 6003

Nowa maszyna do wklęsłodruku EXPERT RS 6003 zapewnia duże prędkości druku zarówno przy użyciu farb rozpuszczalnikowych oraz wodnych i oferuje drukowanie w ECG.

Firma Bobst wprowadziła na rynek opakowaniowy nową maszynę do wklęsłodruku EXPERT RS 6003. Urządzenie pozwala na wydruk z prędkością do 500 metrów na minutę. Użytkownicy mają do wyboru konfigurację z wałkami cylindrów drukujących lub bez. Możliwości konfiguracji obejmują także systemy farbowe MPI (Multi-Purpose Inking) lub HSM (High Speed Metering), które zapewniają powtarzalne wydruki dla wszystkich rodzajów farb i rozpuszczalników.

Dodatkowo maszyna została wyposażona w udoskonalone technologie utwardzania firmy Bobst oraz umożliwia drukowanie w rozszerzonym gamucie kolorów (Extender Color Gamut). Producent opracował system, w którym zwiększona została wydajność suszenia przy jednoczesnym skróceniu długości komory suszącej. Rozwiązanie to pozwala na znaczne skrócenie wstęgi znajdującej się w maszynie i ograniczenie odpadów powstających przy rozruchu prac o 30 procent w porównaniu z tradycyjnymi komorami suszącymi. Urządzenie oferuje także aplikacje do monitorowania i system Bobst Connect, umożliwiające w pełni zdalny dostęp do zadań oraz  zapewniające wsparcie techniczne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty