Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Garaż innowacji

Innovation Garage ma na celu wzbudzić większe zainteresowanie technologią wśród uczniów szkół i uniwersytetów.

HP we współpracy z firmą Intel uruchomili pierwszy „garaż innowacji HP” („HP Innovation Garage”) na największym kampusie technologicznym w regionie bliskiego wschodu, Dubai Technology Entrepreneur Campus (DTEC). Laboratorium ma na celu pomóc uczniom z uniwersytetów i szkół w rozwijaniu ich umiejętności i wzbudzaniu zainteresowania w zakresie technologii, projektowania i prototypowania. Tym samym firma planuje pomóc młodym studentom w znalezieniu przyszłej ścieżki kariery dla łącznie 100 milionów ludzi do 2025 roku. Inicjatywa będzie składała się z trzech różnych stref nauki: strefy przedsiębiorcy, obszaru rzeczywistości wirtualnej (VR), a także sekcji STEAM i robotyki. Dla realizacji projektu producent współpracuje z partnerami edukacyjnymi, w tym Aweacademy, platformą e-learningową, Munfarid, wirtualną platformą edukacyjną i Edutech, jednym z wiodących dostawców edukacji.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty