Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

InPrint Munich 2021

Międzynarodowe targi technologii druku w produkcji przemysłowej InPrint 2021 nawiązują współpracę z ICE Europe i CCE International, dwoma wiodącymi specjalistycznymi wydarzeniami dotyczących nowych technologii w branży przetwórstwa i sektora przemysłu tektury falistej i kartonu. Nowy termin targów InPrint w Monachium został ustalony na 9-11 marca 2021 r. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian.

Sektor technologii druku obecnie znajduję się w fazie ciągłego rozwoju, napędzanego silnymi zmianami w sprzedaży detalicznej i ogromnym postępem technicznym. Ciągle wprowadzane są nowe standardy pod względem szybkości, wydajności, interaktywności i automatyzacji. Dla firm z branży poligraficznej, które obecnie przygotowują kolejne premiery produktów i współpracę branżową, InPrint Monachium jest pierwszym ważnym spotkaniem branżowym w sezonie 2021, mającym na celu wprowadzenie na rynek nowych technologii i ulepszeń produktowych. Przez trzy dni producenci maszyn i urządzeń drukujących będą mieli okazję spotkać się z międzynarodowymi nabywcami i decydentami z sektora produkcji i usług poligraficznych. Nacisk kładziony jest na rosnącą rolę technologii drukowania dla (On-Demand-Production) produkcji na żądanie, produkcji dostosowanej do potrzeb klienta oraz opłacalnego przetwarzania towarów, produktów i opakowań.
Po raz pierwszy InPrint Monachium 2021 odbędzie się równolegle z ICE Europe i CCE International, przy dodatkowym potencjale odwiedzających z sektora opakowań. Według badań targowych większość odwiedzających ICE i CCE pochodzi z branż, które są również ważnymi rozwijającymi się rynkami dla wystawców InPrint, w tym z branży opakowań, przemysłu farmaceutycznego i elektronicznego. Istnieją inne interesujące elementy pokrywające się z CCE w dziedzinie transportu i logistyki, żywności, napojów, mebli i kosmetyków, a także z ICE w dziedzinie tworzyw sztucznych, inżynierii i papieru. „Jednoczesna organizacja trzech uznanych targów, które zajmują się w szczególności technologiami konwersji i drukowania, tworzy naprawdę silną, wieloaspektową platformę wydarzeń z dodatkowymi możliwościami i synergiami, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających” - wyjaśnia Frazer Chesterman (FM Future), współzałożyciel Wydarzenia InPrint.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty