Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

InPrint Munich 2021

Międzynarodowe targi technologii druku w produkcji przemysłowej InPrint 2021 nawiązują współpracę z ICE Europe i CCE International, dwoma wiodącymi specjalistycznymi wydarzeniami dotyczących nowych technologii w branży przetwórstwa i sektora przemysłu tektury falistej i kartonu. Nowy termin targów InPrint w Monachium został ustalony na 9-11 marca 2021 r. Miejsce wydarzenia pozostaje bez zmian.

Sektor technologii druku obecnie znajduję się w fazie ciągłego rozwoju, napędzanego silnymi zmianami w sprzedaży detalicznej i ogromnym postępem technicznym. Ciągle wprowadzane są nowe standardy pod względem szybkości, wydajności, interaktywności i automatyzacji. Dla firm z branży poligraficznej, które obecnie przygotowują kolejne premiery produktów i współpracę branżową, InPrint Monachium jest pierwszym ważnym spotkaniem branżowym w sezonie 2021, mającym na celu wprowadzenie na rynek nowych technologii i ulepszeń produktowych. Przez trzy dni producenci maszyn i urządzeń drukujących będą mieli okazję spotkać się z międzynarodowymi nabywcami i decydentami z sektora produkcji i usług poligraficznych. Nacisk kładziony jest na rosnącą rolę technologii drukowania dla (On-Demand-Production) produkcji na żądanie, produkcji dostosowanej do potrzeb klienta oraz opłacalnego przetwarzania towarów, produktów i opakowań.
Po raz pierwszy InPrint Monachium 2021 odbędzie się równolegle z ICE Europe i CCE International, przy dodatkowym potencjale odwiedzających z sektora opakowań. Według badań targowych większość odwiedzających ICE i CCE pochodzi z branż, które są również ważnymi rozwijającymi się rynkami dla wystawców InPrint, w tym z branży opakowań, przemysłu farmaceutycznego i elektronicznego. Istnieją inne interesujące elementy pokrywające się z CCE w dziedzinie transportu i logistyki, żywności, napojów, mebli i kosmetyków, a także z ICE w dziedzinie tworzyw sztucznych, inżynierii i papieru. „Jednoczesna organizacja trzech uznanych targów, które zajmują się w szczególności technologiami konwersji i drukowania, tworzy naprawdę silną, wieloaspektową platformę wydarzeń z dodatkowymi możliwościami i synergiami, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających” - wyjaśnia Frazer Chesterman (FM Future), współzałożyciel Wydarzenia InPrint.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty