Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Müller Martini w centrum uwagi

Stoisko firmy Müller Martini na targach China Print 2021 w Pekinie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

© Müller Martini

Na targach China Print 2021 w Pekinie, pierwszych dużych targach branży poligraficznej na żywo od czasu wybuchu pandemii, nie mogło zabraknąć firmy Müller Martini. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający szczególnie licznie uczestniczyli w pokazach na żywo maszyny do zszywania Prinova z systemem przepływu pracy Connex oraz maszyny do oprawiania książek EMP 513. „Równie atrakcyjne okazały się prezentacje trójnożowego trymera InfiniTrim i paletyzatora Pluton firmy Solema” - podsumowuje Sven Olsen, dyrektor zarządzający firmy Müller Martini na region Azji i Pacyfiku.

Ponieważ produkcja krótkich, drukowanych cyfrowo książek w twardej oprawie staje się coraz bardziej popularna i dotyczy również chińskiego rynku, EMP 513 b przedmiotem szczególnej uwagi. Podczas targów podpisano kilka umów sprzedaży na EMP 513, jak i na system Prinova i InfiniTrim. „Oprócz tego zawarliśmy szereg innych umów na inne maszyny - tak więc możemy śmiało stwierdzić, że targi były dla nas wyjątkowo udane- dodaje Sven Olsen.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty