Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Müller Martini w centrum uwagi

Stoisko firmy Müller Martini na targach China Print 2021 w Pekinie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

© Müller Martini

Na targach China Print 2021 w Pekinie, pierwszych dużych targach branży poligraficznej na żywo od czasu wybuchu pandemii, nie mogło zabraknąć firmy Müller Martini. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający szczególnie licznie uczestniczyli w pokazach na żywo maszyny do zszywania Prinova z systemem przepływu pracy Connex oraz maszyny do oprawiania książek EMP 513. „Równie atrakcyjne okazały się prezentacje trójnożowego trymera InfiniTrim i paletyzatora Pluton firmy Solema” - podsumowuje Sven Olsen, dyrektor zarządzający firmy Müller Martini na region Azji i Pacyfiku.

Ponieważ produkcja krótkich, drukowanych cyfrowo książek w twardej oprawie staje się coraz bardziej popularna i dotyczy również chińskiego rynku, EMP 513 b przedmiotem szczególnej uwagi. Podczas targów podpisano kilka umów sprzedaży na EMP 513, jak i na system Prinova i InfiniTrim. „Oprócz tego zawarliśmy szereg innych umów na inne maszyny - tak więc możemy śmiało stwierdzić, że targi były dla nas wyjątkowo udane- dodaje Sven Olsen.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty