Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Maszyna Schmedt PräziEdge. Pokazy w Avargraf

© Avargraf

W marcu w swojej siedzibie w Warszawie, firma Avargraf zorganizowała pokazy maszyny Schmedt PräziEdge, służącej do zadruku na krawędziach bloków. W czasie pokazów, goście mogli nie tylko zapoznać się z możliwościami maszyny ale również wykorzystać urządzenie do zadruku na własnych materiałach.

 

„Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy zaprezentować najnowsze rozwiązanie firmy Schmedt do zadruku krawędzi naszym rodzimym klientom mówi - Wydarzenie skierowane było przede wszystkim do tych firm, które chciałyby uatrakcyjnić swój produkt i wyróżnić się na tle konkurencji. Maszyna doskonale radzi sobie z zadrukiem każdego rodzaju wzorów począwszy od delikatnych i subtelnych wzorów, poprzez grafikę i zdjęcia z efektem 3D na krawędziach książki, na motywach z dbałością o szczegóły kończąc. „Nowość, jaką chcieliśmy zaprezentować naszym gościom, cieszy się olbrzymią popularnością, czego odzwierciedleniem są pierwsze instalacje jakie zrealizowaliśmy w kilku największych drukarniach w Polsce, gdzie świetnie się sprawdza. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mogliśmy pokazać to rozwiązanie szerszemu gronu klientów ” powiedział Sławomir Kugaudo, prezes firmy Avargraf. Zorganizowany przez Avargraf pokaz umożliwił kompleksową prezentację możliwości maszyny i szczegółowe omówienie na konkretnych przykładach jej zastosowania. „Szczególnie cenna okazała się możliwość zadrukowania dostarczonych przez uczestników materiałów, takich jak książki w oprawie miękkiej ze skrzydełkami, bloki pod oprawę twardą, opakowania, czy foto albumy zadrukowane na wysokiej jakości papierach kredowych z uszlachetnieniem. Pokazy były prowadzone w formule indywidualnej dzięki czemu mieliśmy również czas na odpowiedzenie na wszystkie nurtujące naszych gości pytania” podsumował Jakub Szczepaniak produkt manager w firmie Avargraf.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty