Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Re-Connect w Xeikon Café

Program konferencji i pokazy na żywo dotyczące cyfrowej produkcji etykiet w siedzibie firmy Xeikon w Belgii odbędą się pod koniec kwietnia.

© Xeikon

W odpowiedzi na odwołanie tegorocznych targów Labelexpo Europe oraz w celu podtrzymania kontaktów i zaprezentowania najnowszych innowacji, firma Xeikon wraz z partnerami branżowymi organizuje specjalną edycję wydarzenia Xeikon Café, która odbędzie się pod koniec kwietnia w siedzibie firmy w Antwerpii, w Belgii. Wstęp jest bezpłatny, a odwiedzający będą mogli poznać nowe rozwiązania w zakresie druku cyfrowego dla różnych zastosowań. „Wydarzenia Xeikon Café są zaprojektowane tak, aby uczyć się, odkrywać i nawiązywać kontakty. Każde wydarzenie ma na celu zapoznanie odwiedzających z najnowszymi trendami cyfrowymi produkcji poligraficznej, odkrycie nowych zastosowań druku, obejrzenie na żywo pokazów różnych cyfrowych konfiguracji produkcyjnych oraz nawiązanie kontaktów z innymi drukarniami i producentami. Podczas zbliżającej się imprezy w kwietniu odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć w akcji najnowsze osiągnięcia technologiczne, które z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem” - mówi Filip Weymans, wiceprezes ds. marketingu w firmie Xeikon. Firma przygotowała program konferencji z udziałem ekspertów branżowych, którzy poruszą najistotniejsze kwestie dotyczące obecnych trendów w branży. Podczas wydarzenia odbędą się także prezentacje z sesjami Q&A.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty