Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Re-Connect w Xeikon Café

Program konferencji i pokazy na żywo dotyczące cyfrowej produkcji etykiet w siedzibie firmy Xeikon w Belgii odbędą się pod koniec kwietnia.

© Xeikon

W odpowiedzi na odwołanie tegorocznych targów Labelexpo Europe oraz w celu podtrzymania kontaktów i zaprezentowania najnowszych innowacji, firma Xeikon wraz z partnerami branżowymi organizuje specjalną edycję wydarzenia Xeikon Café, która odbędzie się pod koniec kwietnia w siedzibie firmy w Antwerpii, w Belgii. Wstęp jest bezpłatny, a odwiedzający będą mogli poznać nowe rozwiązania w zakresie druku cyfrowego dla różnych zastosowań. „Wydarzenia Xeikon Café są zaprojektowane tak, aby uczyć się, odkrywać i nawiązywać kontakty. Każde wydarzenie ma na celu zapoznanie odwiedzających z najnowszymi trendami cyfrowymi produkcji poligraficznej, odkrycie nowych zastosowań druku, obejrzenie na żywo pokazów różnych cyfrowych konfiguracji produkcyjnych oraz nawiązanie kontaktów z innymi drukarniami i producentami. Podczas zbliżającej się imprezy w kwietniu odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć w akcji najnowsze osiągnięcia technologiczne, które z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem” - mówi Filip Weymans, wiceprezes ds. marketingu w firmie Xeikon. Firma przygotowała program konferencji z udziałem ekspertów branżowych, którzy poruszą najistotniejsze kwestie dotyczące obecnych trendów w branży. Podczas wydarzenia odbędą się także prezentacje z sesjami Q&A.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty