Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Sappi sponsorem. Katalog „Quiet Ground”

Sappi wspiera katalog „Quiet Ground” pawilonu południowoafrykańskiego na 60. Międzynarodowej Wystawie Sztuki Biennale di Venezia swoim papierem Magno. Tym samym firma pomaga wzmocnić narracje artystyczne poprzez wysokiej jakości druk.

 

Sappi zostało jedynym oficjalnym partnerem wspierającym druk katalogu „Quiet Ground”.

© Sappi

Magno firmy Sappi to wiodąca światowa marka bezdrzewnego papieru powlekanego, która cieszy się zaufaniem drukarni już od ponad trzech dekad. W tym roku Sappi, ze względu na południowoafrykańskie pochodzenie firmy, z dumą zostało jednym z oficjalnych sponsorów katalogu „Quiet Ground”, który oddaje ducha i istotę tematu pawilonu południowoafrykańskiego w Wenecji. W ramach tej współpracy firma zapewnia, że dotykowe wrażenia katalogu wystawy idealnie dopasują się do urzekającej wizualnej i słuchowej podróży w świat sztuki, podkreślając zaangażowanie w jakość i kunszt dzieła. „Wspaniale jest widzieć, jak sztuka południowoafrykańska jest udostępniana światu na tej wiodącej na świecie wystawie sztuki współczesnej. Jako południowoafrykańska firma międzynarodowa, Sappi z dumą wspiera lokalnych artystów i pomaga im rozpowszechniać ich ważne przesłanie za pośrednictwem tego medium” powiedział Andre Frederich Oberholzer, szef działu ds. korporacyjnych w Sappi. Papier Magno, wybrany specjalnie do tego katalogu jest wyjątkowo powlekanym papierem, który wydobywa każdy kolor, szczegół i słowo z powierzchni strony. Katalog prezentuje prace utalentowanych południowoafrykańskich artystów i służy jako kompleksowa kolekcja z wnikliwym komentarzem, oszałamiającymi zdjęciami i kontekstowymi informacjami o każdej pracy. Ta wspólna wizja doskonałości pomaga ożywić wystawę i potwierdza moc sztuki. „Quiet Ground” zaprasza odwiedzających do refleksji nad polityczną, społeczną, ontologiczną i duchową historią ziemi i wody. Katalog, którego kuratorami są Portia Malatjie, Molemo Moiloa i Nare Mokgotho z grupy artystycznej MadeYouLook z Johannesburga, bada, w jaki sposób dawniej wywłaszczeni ze swych ziem ponownie łączą się z nimi i analizuje cykle utraty i rekultywacji w różnych iteracjach wysiedleń.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty