Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Urodziny ACCHSH. Krok w kolejną dekadę sukcesu.

Firma ACCHSH, producent rozwiązań opartych na systemie produkcyjnym PuzzleFlow, obchodzi w tym roku 10. urodziny. Bez wątpienia, jest to dobry moment dla podsumowania dotychczasowego rozwoju firmy i wyznaczenia nowych celów na kolejne lata. Okazją do dyskusji nad przeszłością, obecną kondycją i perspektywami firmy stało się zorganizowane w Krakowie spotkanie, na które zaproszono partnerów biznesowych, kluczowych klientów, przedstawicieli prasy branżowej oraz pracowników ACCHSH.

 
Opracował: Michael Seidl
 

Wśród uczestników wydarzenia znaleźli się najważniejsi partnerzy biznesowi, dystrybutorzy i klienci. Nie zabrakło przedstawicieli rodzimych mediów poligraficznych oraz – rzecz jasna – programistów z ACCHSH z Krakowa i z Warszawy. Merytoryczna część spotkania odbyła się w zlokalizowanym na krakowskim Kazimierzu hotelu Secesja. Przybyłych gości powitał Andrzej Czyż, prezes ACCHSH i jeden – obok Marcina Streszewskiego – z jej założycieli. Podczas swojej prezentacji przedstawił krótko historię firmy, szczególny nacisk kładąc na „kamienie milowe” w jej rozwoju.

Przedstawiając strategię i struktury firmy ACCHSH, Andrzej Czyż podkreślił też jej nietypowość: część pracowników, zwłaszcza tych z dłuższym stażem, jest jednocześnie jej udziałowcami. Zaznaczył też, że ACCHCH nie sprzedaje swoich wyrobów bezpośrednio, ale wyłącznie za pośrednictwem partnerów i dystrybutorów, a od bieżącego roku także na podstawie umów franczyzowych.

 
Rozwiązania na dziś i jutro

Tomasz Drążek, szef zespołu zajmującego się rozwojem rozwiązań opartych na systemie PuzzleFlow, przedstawił ofertę produktową ACCHSH oraz omówił docelowe rynki, z myślą o których powstają poszczególne programy. Drążek zapowiedział też kilka nowych rozwiązań, jakie niebawem pojawią się w ofercie firmy, m.in. New Publisher (kompleksowe rozwiązanie dla agencji reklamowych i wydawnictw) i Rendering Library (program do interpretacji dokumentów PDF).

Krótkie wystąpienia mieli również szefowie 2 firm, które w ostatnich tygodniach stały się pierwszymi franczyzobiorcami marki i technologii PuzzleFlow. Richard Laframboise, partner z firmy Flashlight-Digital (reprezentującej ACCHSH na rynku amerykańskim pod marką PuzzleFlow Solutions USA), omówił 2 programy stworzone przez ACCHSH i udoskonalone z myślą o tamtejszych użytkownikach z segmentu produkcji gazetowej: PuzzleFlow WebPairer i PuzzleFlow Automator.
Toon de Munnik, partner z holenderskiej firmy Ready4Print (będącej franczyzobiorcą technologii PuzzleFlow działającym pod nazwą PuzzleFlow Solutions Europe), omówił największe na rynku Beneluksu wdrożenie rozwiązania PuzzleFlow Printing On Demand w wydawnictwie prasowym Sanoma. Zaprezentował też różne modele sprzedaży rozwiązań spod znaku PuzzleFlow.


Partnerzy wyróżnieni

Po prezentacjach przyszła pora na wyróżnienie wieloletnich partnerów biznesowych ACCHSH. 4 przedsiębiorstwa: Flashlight-Digital, Ready4Print, Lewald & Partner (będącej wieloletnim dystrybutorem rozwiązań PuzzleFlow na rynku niemieckim, austriackim i szwajcarskim) oraz Reprograf (firma odnotowała najwięcej wdrożeń systemu PuzzleFlow spośród wszystkich polskich dystrybutorów) uzyskały tytuł certyfikowanych partnerów PuzzleFlow.
Druga część spotkania merytorycznego odbyła się w krakowskim Centrum Technologiczno-Rozwojowym ACCHSH. Tu specjaliści z firm ACCHSH, PuzzleFlow Solutions Europe i PuzzleFlow Solutions USA poprowadzili praktyczne warsztaty poświęcone poszczególnym rozwiązaniom opartym na systemie PuzzleFlow.
Andrzej Czyż tak podsumował jubileuszowe wydarzenie: „Mamy nadzieję, że krakowskie spotkanie było okazją nie tylko do wzajemnego poznania się naszych najważniejszych partnerów i kooperantów, ale też do wymiany – mniej i bardziej formalnej – poglądów na temat tworzonych przez naszą firmę rozwiązań.”

 
Foto: ACCHSHS

Podczas krakowskiego spotkania odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów wieloletnim partnerom biznesowym firmy ACCHSH. Od lewej stoją: Elmar Gaschet, Jens Lewald (obaj Lewald & Partner), Toon de Munnik (PuzzleFlow Solutions Europe), Andrzej Czyż (ACCHSH), Paweł Szpil i Dariusz Kosiński (Reprograf) oraz Richard Laframboise (PuzzleFlow Solutions USA)

 

Data publikacji: 12/2009

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty