Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Fixed Anilox Printing. Potwierdzona skuteczność

© Pulse Roll Labels

Pulse Roll Labels dostawca atramentów fleksograficznych UV dla przemysłu druku etykiet, po zakończonej fazie testowej, potwierdził skuteczność systemu Fixed Anilox Printing, który ma uprościć druk fleksograficzny UV.

Rozwiązanie to pomaga drukarniom etykiet w standaryzacji, maksymalizacji wydajności oraz oszczędności czasu i znacznych kosztów, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałego drukowania przy minimalnym wysiłku. Fixed Anilox Printing wykorzystuje specjalnie opracowane jednopigmentowe atramenty PureTone firmy Pulse Roll Labels o wysokiej wytrzymałości oraz bazę danych mieszania kolorów na zamówienie. System umożliwia utworzenie dowolnego koloru dodatkowego z jednej objętości aniloksu. Oznacza to, że ​​można zainstalować stały zestaw, a rolki nie wymagają zmiany między zadaniami. Atramenty PureTone w połączeniu ze stałym aniloksem, zapewniają prawidłowy druk za pierwszym razem z czystymi, jasnymi kolorami, zapewniając Delta E mniej niż 2 i wyższą spójność druku dzięki redukcji zmiennych. Wyższa wytrzymałość oznacza, że ​​atramenty PureTone wymagają również mniejszej gramatury powłoki. Zapewnia to niższą migrację, szybsze drukowanie, mniej niedoskonałości druku i zmniejszenie zużycia atramentu nawet o 30 procent, co przekłada się na dalszą redukcję kosztów.

Zdaniem Gary Sewarda, dyrektora zarządzającego Pulse Roll Labels, dzięki szybkiemu narządzaniu jakim jest Fixed Anilox Printing stały druk rastrowy zmienia zasady gry i przenosi branżę fleksograficzną w przyszłość. Firma jest w stanie dostosować maszyny klienta do wdrożenia systemu w ciągu jednego tygodnia.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty