Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Jeden materiał, wiele możliwości. Ekologiczna płyta Dispa

© Antalis

Antalis wspiera swoich klientów w wyborze materiałów przyjaznych środowisku naturalnemu. Firma wprowadziła do swojej oferty trwałą i ekologiczną płytę Dispa.

Wykonana jest ona w 100 procentach z papieru certyfikowanego FSC, zapewnia sztywność i stabilność zarówno wzdłużną jak i poprzeczną, ma gładką powierzchnię i całkowicie nadaje się do recyklingu. Płyta daje znakomite efekty pod względem jakości druku w technice sitodruku i w druku cyfrowym. Materiał sprawdzi się do produkcji nośników POS, różnego rodzaju oznaczeń, reklam podwieszanych, scenografii eventowej i innych projektów. Płyta dostępna jest w wersjach o grubości 2,4 mm oraz 3,8 mm.

następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty