Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Papiery samoprzylepne Manter. Urzekająca elegancja

© Fedrigoni Self-Adhesives

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu etykiet do napojów, Manter by Fedrigoni Self-Adhesives wprowadził w ostatnim czasie wiele nowości do swojego portfolio produktów. Dla firmy etykiety są trwałymi dziełami sztuki, do których tworzenia chcą zaprosić swoich klientów.

Właściwa etykieta zmienia wszystko, staje się ona integralną częścią unikalnego projektu. To motto renomowanej marki. Innowacja wprowadzona dzięki nowej serii Re-Play wykorzystuje obieg zamknięty, dzięki czemu wyrzucony materiał odpadowy z podkładu jest przekształcany w nowy, wysokiej jakości materiał wierzchni. Papiery samoprzylepne Manter z włóknami pochodzącymi z recyklingu, wykonywane są w stu procentach z celulozy z certyfikatem FSC. Od win, alkoholi wysokoprocentowych i piw rzemieślniczych po żywność dla smakoszy, kosmetyki, perfumy, kosmetyki, modę i luksus papiery Manter znajdują swoje miejsce w różnych branżach z najwyższej półki.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty