Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

PureZone na koronawirusa

Technologia folii ochronnych PureZone pozwala na ich zastosowanie w wielu miejscach, od powierzchni użytku codziennego do aplikacji medycznych.

Firma Hexis wprowadziła opatentowaną technologię folii ochronnych PureZone, która chroni przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Właściwości antybakteryjnych folii zapewniają 24-godzinną ochronę przed bakteriami i wirusami i pozwalają na zmniejszenie obecności wirusa o 95 procent po kontakcie trwającym 15 minut i prawie 99,9 procenta po kontakcie trwającym 15 minut w porównaniu ze zwykłą membraną. Wszystko to możliwe jest dzięki jonom srebra znajdującym się w materiale, które hamują rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Rozwiązanie jest bezpieczne w kontakcie ze skórą i uzyskało normę ISO 21702, która potwierdza ich skuteczność w walce z koronawirusem. Folie można aplikować na wszystkie powierzchnie użytku codziennego. Dodatkowo dla efektownej prezentacji materiału na powierzchni, przezroczyste folie ochronne dostępne są w wersji matowej, świecącej oraz z efektem tekstury drewna lub skóry. Dodatkowo produkty dla użytku medycznego PRZ150 oraz Purecover są bezadhezyjne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty