Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

PureZone na koronawirusa

Technologia folii ochronnych PureZone pozwala na ich zastosowanie w wielu miejscach, od powierzchni użytku codziennego do aplikacji medycznych.

Firma Hexis wprowadziła opatentowaną technologię folii ochronnych PureZone, która chroni przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Właściwości antybakteryjnych folii zapewniają 24-godzinną ochronę przed bakteriami i wirusami i pozwalają na zmniejszenie obecności wirusa o 95 procent po kontakcie trwającym 15 minut i prawie 99,9 procenta po kontakcie trwającym 15 minut w porównaniu ze zwykłą membraną. Wszystko to możliwe jest dzięki jonom srebra znajdującym się w materiale, które hamują rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Rozwiązanie jest bezpieczne w kontakcie ze skórą i uzyskało normę ISO 21702, która potwierdza ich skuteczność w walce z koronawirusem. Folie można aplikować na wszystkie powierzchnie użytku codziennego. Dodatkowo dla efektownej prezentacji materiału na powierzchni, przezroczyste folie ochronne dostępne są w wersji matowej, świecącej oraz z efektem tekstury drewna lub skóry. Dodatkowo produkty dla użytku medycznego PRZ150 oraz Purecover są bezadhezyjne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty