Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Masowa personalizacja

Nowe narzędzie do druku zmiennych danych sprawdzi się we wszystkich sektorach branży druku, w tym w produkcji materiałów promocyjnych i marketingowych, druku czasopism i magazynów oraz opakowań i etykiet.

© Xeikon

Firma Xeikon zaprezentowała VariOne, nowe narzędzie do generowania zmiennych danych dla cyfrowego front-endu Xeikon X-800. Oprogramowanie może natychmiast generować i drukować zróżnicowane projekty oparte na obrazie lub grafice wektorowej, w nieskończenie wielu złożonych wariantach. Rozwiązanie będzie dostępne dla systemów z X-800 w wersji 7.0 lub wyższej. Druk staje się coraz bardziej spersonalizowany. Dzięki VariOne możliwe jest tworzenie tysięcy unikalnych i indywidualnych wzorów na podstawie projektu bazowego. Zintegrowane z cyfrowym przepływem pracy rozwiązanie do druku zmiennych danych umożliwia tworzenie unikalnych obrazów na maszynach drukujących w technologii suchego tonera, jak i w technologii atramentowej” - podkreśla Jeroen Van Bauwel, kierownik ds. produktu. Dzięki VariOne firmy Xeikon, tworzenie spersonalizowanych obrazów w druku może b w pełni zautomatyzowane. Jak podkreśla producent, zaletą VariOne jest całkowita unikalność każdego wzoru, który może b kontrolowany przez użytkownika lub losowo tworzony z obrazów bitmapowych lub wektorowych.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty