Bezpieczna przyszłość Polar Mohr. Heidelberg podtrzymuje partnerstwo handlowe

Thomas Raab, dyrektor zarządzający nowej firmy Polar Cutting Technologies (pośrodku) wraz z inwestorami z Sol Capital.
© Polar Cutting Technologies

Firma POLAR Mohr, której produkty firma Heidelberg Polska sprzedaje od samego początku, w trakcie ostatnich miesięcy była objęta programem restrukturyzacji. Program zakończył się właśnie sukcesem, a okres restrukturyzacji dobiegł końca. Firma została przejęta przez Sol Capital, co oznacza, że wieloletni partner firmy Heidelberg w zakresie systemów do cięcia i sztancowania etykiet ma ponownie zapewnioną bezpieczną przyszłość.

 

Heidelberg, w tym Heidelberg Polska, będzie nadal partnerem handlowym dostarczającym  innowacyjne rozwiązania firmy Polar Mohr, która zapewnia o kładzeniu w przyszłości większego niż dotąd nacisku na automatyzację, cyfryzację i integrację przepływu prac, aby móc znacznie zwiększyć produktywność w druku akcydensowym i produkcji etykiet. Thomas Raab, dyrektor zarządzający nowej firmy Polar Cutting Technologies, skomentował: „Nasza pozycja lidera w branży zostanie wzmocniona dzięki temu nowemu otwarciu i dodatkowemu kapitałowi zapewnionemu przez Sol Capital. Będziemy nadal rozszerzać i konsolidować naszą pozycję lidera w zakresie innowacji poprzez rozwiązania w obszarze automatyzacji, które pozwolą naszym klientom znacząco zwiększyć ich produktywność i konkurencyjność. Dziękuję wszystkim pracownikom, klientom, dostawcom oraz naszemu partnerowi handlowemu i serwisowemu Heidelberg, który wspierał nas w trudnej fazie postępowania w sprawie tarczy ochronnej."

Dla Heidelberg jako wieloletniego partnera firmy Polar Mohr ważne jest, aby kontynuować tę pełną zaufania współpracę ze swoimi klientami, którzy nadal będą mogli polegać zarówno na firmie Heidelberg jak i na firmie Polar już pod nowym zarządem i nazwą.

 

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty