CCE International & InPrint Munich 2023. Czas start!

© CCE International & InPrint Munich 2023

Branża tektury falistej i druku przemysłowego spotka się w tym tygodniu w Monachium na trzydniowych targach CCE International & InPrint Munich 2023 (CCE & In Print). 6. edycja CCE & In Print odbędzie się w dniach 14-16 marca 2023 roku w Centrum Targowym w Monachium w Niemczech.

 

CCE otworzy specjalistom z branży możliwość zapoznania się z szerokim wachlarzem nowych technologii w produkcji tektury falistej i kartonu składanego w Europie. Targi obejmują również serię otwartych seminariów, uzupełnionych ofertą konferencji InPrint Munich z jej programem prelekcji na temat druku przemysłowego. Wraz ze zintegrowanymi wystawami i konferencją InPrint Munich, trzydniowa impreza oferuje innowacje techniczne i inspirujące pomysły z branży tektury falistej i kartonu oraz ich rynków docelowych, takich jak opakowania, żywność i napoje, transport i logistyka, urządzenia elektryczne i elektronika, kosmetyki i farmaceutyki, meble i wiele innych.

 

Maszyny na zamówienie

Odwiedzający CCE & In Print, którzy poszukują produktów lub rozwiązań w zakresie produkcji na zamówienie, będą mogli skorzystać z oferty różnorodnych dostawców technologii, w tym Balemaster, Baysek, EFI, HP, Koenig & Bauer, Kolbus, Meteor Inkjet, Pall, Plasmatreat, Seiko Instruments, Serra, Siegwerk Druckfarben, Valmet, Xeikon i wiele innych.


Wymiana branżowej wiedzy

Sesje otwartych seminariów CCE obejmować będą rozmowy techniczne na temat najnowszych trendów i osiągnięć w sektorze tektury falistej i kartonowej. Najlepsi eksperci branżowi zaprezentują rozwiązania techniczne i usługi mające na celu optymalizację procesu produkcji i tworzenia wartości. Tematy, na których skupiać się będą prelegenci obejmą opakowania z tektury falistej dla handlu elektronicznego, rozwiązania mikrofaliste gotowe do sprzedaży detalicznej, zaawansowane cyfrowe cięcie i bigowanie, produkcja opakowań krótkoseryjnych, produkcja cyfrowa, kontrola wilgotności w tekturnicy, modernizacja magazynów i zarządzanie energią, zarządzanie danymi klienta i wiele innych.

 

Konferencja InPrint Munich

Konferencja InPrint Munich towarzysząca targom CCE dotyczyć będzie zastosowań druku w sektorze produkcji przemysłowej. W ciągu trzech dni odbędzie się około 50 prelekcji, podczas której poruszane będą takie zagadnienia jak najnowsze zastosowania elektroniki drukowanej, inteligentne opakowania, direct-to-shape, zarządzanie danymi i redukcja śladu węglowego. Wśród prelegentów znajdą się między innymi przedstawiciele firm AGFA, Fraunhofer ENAS, FujiFilm, HP, Inkatronic, MABI, Meteor Inkjet, Seiko Instruments, Xeikon i wielu innych. Konferencja InPrint Munich jest sponsorowana przez Xaar.

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty