Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Drupa skrócona do 9 dni

 

Informacje na temat koncepcji higieny i ochrony przed infekcjami Messe Düsseldorf można znaleźć na stronie www.drupa.com.

Na tle nieustających zmian i rezygnacji producentów z udziału w targach, organizatorzy targów drupa poinformowali o skróceniu czasu trwania wydarzenia. Targi w 2021 roku zostaną skrócone o dwa dni i rozpoczną się 20 kwietnia, a zakończą 28 kwietnia. W ten sposób drupa odpowiada na życzenia stowarzyszenia VDMA (Printing and Paper Technology Trade Association) i wielu wystawców. Jest to również reakcja na wszelkie działania i ograniczenia związane z podróżowaniem.

Pomimo rosnącej liczby producentów, którzy odwołali swój udział w drupie w 2021 roku, obecny stan rezerwacji pozostaje na wysokim poziomie, licząc ponad 1500 wystawców. „Charakter drupy w 2021 roku, ze względu na regulacje dotyczące pandemii i higieny, z pewnością będzie inny niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, ale nadal będzie wnosił bardzo ważny wkład w ożywienie gospodarcze”- wyjaśnia dyrektor targów drupa, Sabine Geldermann.

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty