Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Drupa skrócona do 9 dni

 

Informacje na temat koncepcji higieny i ochrony przed infekcjami Messe Düsseldorf można znaleźć na stronie www.drupa.com.

Na tle nieustających zmian i rezygnacji producentów z udziału w targach, organizatorzy targów drupa poinformowali o skróceniu czasu trwania wydarzenia. Targi w 2021 roku zostaną skrócone o dwa dni i rozpoczną się 20 kwietnia, a zakończą 28 kwietnia. W ten sposób drupa odpowiada na życzenia stowarzyszenia VDMA (Printing and Paper Technology Trade Association) i wielu wystawców. Jest to również reakcja na wszelkie działania i ograniczenia związane z podróżowaniem.

Pomimo rosnącej liczby producentów, którzy odwołali swój udział w drupie w 2021 roku, obecny stan rezerwacji pozostaje na wysokim poziomie, licząc ponad 1500 wystawców. „Charakter drupy w 2021 roku, ze względu na regulacje dotyczące pandemii i higieny, z pewnością będzie inny niż ten, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, ale nadal będzie wnosił bardzo ważny wkład w ożywienie gospodarcze”- wyjaśnia dyrektor targów drupa, Sabine Geldermann.

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty