Dwucyfrowe podwyżki materiałów Agfa

© Photogenica

Z nowym rokiem Agfa ogłosiła podwyżki cen w całej swojej ofercie Digital Prints & Chemicals na całym świecie. Firma przewiduje dwucyfrowe wzrosty.


Pomimo ciągłych wysiłków na rzecz poprawy efektywności i ciągłej optymalizacji zaopatrzenia podwyżki cen są konieczne, aby zrekompensować utrzymującą się wysoką presję inflacyjną na koszty energii, surowców, logistyki i wynagrodzeń. Vincent Wille, prezes działu Digital Print & Chemicals w Agfa, podkreśla, że podwyżki są nieuniknione, aby móc nieprzerwanie gwarantować klientom firmy innowacyjne produkty i wysokiej jakości usługi. „W Agfie bardzo poważnie traktujemy konkurencyjność naszych klientów i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby te wzrosty złagodzić w ciągu ostatniego roku, ale ponieważ widzimy, że presja inflacyjna utrzymuje się, a nawet rośnie, nie mamy innego wyjścia, jak tylko podnieść ceny” podsumowuje Vincent Wille.

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty