Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Funkcjonalność i dopasowanie. Xsys Adapter Configuration Tool

© Xsys

Firma Xsys wprowadziła cyfrowe narzędzie konfiguracyjne rotec Adapter Configuration Tool. Umożliwi ono klientom tworzenie i zamawianie niestandardowych adapterów bezpośrednio na stronie internetowej producenta w dogodnym dla nich momencie.

 

Odwiedzając stronę internetową Xsys klienci, którzy skorzystają z konfiturato rotec Adapter Configuration Tool będą mogli bez trudu skonfigurować dokładnie taki adapter, jakiego potrzebują do swojej maszyny drukującej, określając wszystkie szczegóły techniczne w jednym prostym procesie. To usprawnione podejście przyczynia się do bardziej wydajnego procesu zamawiania, w którym użytkownicy maszyn drukujących mogą otrzymać dostosowane adaptery w krótszym czasie. Marka rotec od ponad 30 lat dostarcza najnowocześniejsze tuleje i adaptery dla przemysłu opakowań fleksograficznych, ściśle współpracując z drukarniami i wsłuchując się w ich potrzeby, aby zapewnić optymalne rozwiązania. Oferując najwyższą wygodę i łatwość obsługi, nowe narzędzie rotec Adapter Configuration Tool jest rozszerzeniem istniejącej usługi Xsys konfiguracji pożądanego adaptera na zamówienie.

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty