Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Heidelberg nie weźmie udziału w drupie!

 

Międzynarodowy producent maszyn poligraficznych, firma Heidelberg, poinformowała o swojej rezygnacji z targów drupa, które zostały przeniesione na kwiecień 2021 roku. Jak podaje producent, decyzja ta została podjęta ze względu na nieprzewidywalne konsekwencje i skutki restrykcji i regulacji powstałe w wyniku pandemii. Wywrą one z pewnością duży wpływ na status całej branży targowej.

Heidelberg to kolejna firma branży poligraficznej po producencie Bobst i Xerox, która zdecydowała się na taki krok.

Jako długoletni partner drupa, Heidelberg niezmiennie będzie oferować swoje doświadczenie, jeśli chodzi o dostosowanie przyszłych koncepcji targowych do nowych możliwości cyfrowych i wymagań klientów. Jednocześnie firma poinformowała, iż ze względu na zaistniałą sytuację będzie komunikować się z klientami za pomocą innych sposobów komunikacji z klientem, takich jak od niedawna popularne targi wirtualne oraz wydarzenia regionalne. Pierwszym z takich wydarzeń ma być tydzień innowacji („The Innovation Week”), który ma mieć miejsce już w październiku tego roku.

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty