Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Heidelberg. Odchodzi Marcus A. Wassenberg

ã Heidelberg

Marcus A. Wassenberg, dyrektor finansowy i dyrektor ds. personalnych Heidelberger Druckmaschinen

Marcus A. Wassenberg, dyrektor finansowy i dyrektor ds. personalnych Heidelberger Druckmaschinen, z dniem 1 kwietnia 2023 opuści firmę i rozpocznie pracę w innej firmie przemysłowej.

 

Marcus A. Wassenberg w ciągu ostatnich trzech lat był odpowiedzialny za restrukturyzację firmy i za przyspieszenie transformacji Heidelberga. „Jego odejście jest również wyrazem osiągniętych kamieni milowych, osiągniętych sukcesów finansowych i odzyskanej przyszłej rentowności firmy Heidelberg.” stwierdza dr. Martin Sonnenschein, Przewodniczący Rady Nadzorczej Heidelberger Druckmaschinen.

Heidelberg planuje kontynuować strategiczny rozwój swojego portfolio i wprowadzać dalsze innowacje w modelu biznesowym. “Teraz ważne jest dalsze wzmocnienie podstawowej działalności, a jednocześnie kontynuowanie rozwoju nowych obszarów działalności w oparciu o rozległe kompetencje firmy Heidelberg, np. w dziedzinie elektromobilności, automatyki i czujników. Firma pod kierownictwem dr Ludwina Monza jest dobrze przygotowana do tego zadania”, podkreśla Marcus A. Wassenberg.

 

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty