Kalendarium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

26-28.04.2022 · Viscom, Duesseldorf

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

12-15.10.2022 · FESPA, Amsterdam

Mimaki w wirtualnej rzeczywistości. Virtual Global Innovation Days

Global Innovation Days
© Mimaki

Mimaki, wiodący producent drukarek atramentowych i systemów tnących, ogłasza Virtual Global Innovation Days. Organizowane po raz trzeci wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 października 2022.

Virtual Global Innovation Days łączy biura regionalne Mimaki w celu omówienia trendów na różnych rynkach oraz w amerykańskich, azjatyckich i europejskich regionach obsługiwanych przez firmę. W ramach 3-dniowego wydarzenia odbędą się transmisje zarówno nagranych wcześniej jak i odbywających się na żywo prezentacji, a także seminaria internetowe i dyskusje panelowe. Całość poprowadzą eksperci z Mimaki z Europy, Japonii, USA i Australii. Mimaki Europe będzie uczestniczyć w pierwszych dwóch dniach wydarzenia.

 

 

Współpraca z FESPA
Organizatorzy Virtual Global Innovation Days współpracuje z targami FESPA, których przedstawiciele również będą uczestniczyć w wydarzeniu, aby omówić najnowsze trendy i innowacje zidentyfikowane podczas targów. Umożliwi to odpowiedzenie na aktualne zapytania nurtujące branżę poligraficzną, jak również da spojrzenie w przyszłość nakreślając, czego można się spodziewać w nadchodzących miesiącach.

Program wydarzenia

Uczestnicy Virtual Global Innovation Days będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszym portfolio produktów Mimaki. Prezentacja technologii i aplikacji, które są w stanie stworzyć eksperci z Mimami, odbędzie się na żywo z salonu Mimaki w Amsterdamie. Pokazana zostanie seria 330, w tym JV330-160, CJV330-160 i TS330-1600, a także 3D 3DUJ-2207 oraz najnowsza maszyna drukująca Mimaki JFX600-2513, która oferuje prędkości trzykrotnie wyższe niż jej poprzedniczka. Kolejną atrakcją wydarzenia będzie dyskusja z wiodącymi dostawcami mediów drukowanych i oprogramowania, mająca na celu zbadanie aktualnych trendów rynkowych spoza perspektywy produkcyjnej.

Przyszłość cyfrowych wydarzeń

 „Po ogromnym sukcesie naszych poprzednich edycji Global Innovation Days, cieszymy się, że powracamy po raz trzeci. Wydarzenia cyfrowe, takie jak nasze, pozostają doskonałą okazją dla tych, którzy wciąż nie mogą zorganizować podróży i chcą być na bieżąco z nowościami z firmy Mimaki i branżowymi” komentuje Danna Drion, dyrektor ds. marketingu na region EMEA, Mimaki Europa. Virtual Global Innovation Days Mimaki wyprzedza konkurencję, ponieważ przestrzeń wydarzeń online już teraz jest bardzo istotna i powinna być dalej rozwijana przez liderów rynku. „Virtual Global Innovation Days z różnorodnymi panelami prowadzonymi przez znanych ekspertów z branży, a także z prezentacjami produktów od naszych zaufanych menedżerów produktu i inżynierów daje możliwość podążania za ciągle zmieniającym się krajobrazem branży” podsumowuje Danna Drion.

 

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty