Kalendarium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

26-28.04.2022 · Viscom, Duesseldorf

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

12-15.10.2022 · FESPA, Amsterdam

PageWide Web Press T485 HD i T250 HD. Nowości od HP

© HP

Firma HP rozszerzyła swoje portfolio o nową maszynę do druku wysokonakładowego – PageWide Web Press T485 HD z atramentem HP Brilliant Ink oraz ulepszyła maszynę PageWide Web Press T250 HD. Urządzenia przeznaczone są do szerokiej gamy zastosowań, w tym do druku komercyjnego, przesyłek bezpośrednich, wydawniczych.  PageWide Web Press zapewnia dostawcom usług poligraficznych wszechstronność spełniającą potrzeby ich klientów druku na papierach niepowlekanych i powlekanych.

 

Maszyna HP PageWide T485 HD z atramentem HP Brilliant cechuje się wyjątkową jakością druku. Atrament HP Brilliant zapewnia szerszą, żywszą gamę kolorów i umożliwia użytkownikom drukowanie bezpośrednio na powlekanych i niepowlekanych nośnikach offsetowych. PageWide T485 HD umożliwia drukowanie z prędkością do 244 str./min w czerni i w kolorze w trybie Performance z prędkością ponad 400 000 stron na godzinę w pełnym kolorze. Ta wydajna 42-calowa maszyna offsetowa oferuje elastyczność w produkcji. Ma szeroki zakres zastosowań na różnych typach i formatach nośników, umożliwiając klientom rozwój ich działalności i rozszerzenie jej o nowe obszary. PageWide T485 HD umożliwia drukowanie książek, ulotek, broszur, selfmailerów, plakatów, banerów, czasopism, magazynów, katalogów i gazet.

 

Innowacje HP PageWide Web Press T250 HD

Maszyna PageWide Web Press T250 HD pozostaje ważną częścią oferty firmy HP, która kontynuuje zwiększanie jej produktywność i przedstawia nowy tryb mono 800 fpm/244 m/m. To najnowsze ulepszenie modelu T250 HD zwiększa wydajności o 60% w przypadku druków monochromatycznych. Dzięki imponującemu cyklowi pracy wynoszącemu 90 milionów stron miesięcznie, ta aktualizacja umożliwia obecnym klientom PageWide T250 HD produkcję 1250 x 300 stron, bloków książek 6 x 9 na godzinę.

 

Kamień milowy

Podczas targów Printing United w Las Vegas firma HP ogłosiła, że maszyny z serii PageWide Web Press, osiągnęły kamień milowy w postaci 750 miliardów wydrukowanych stron. Dostawcy usług poligraficznych korzystający z maszyn HP PageWide drukując niemal dwukrotnie szybciej niż roczny wskaźnik wzrostu rynku, co świadczy o jakości i niezawodności maszyn PageWide. Annette Friskopp, dyrektor globalny i dyrektor generalny HP podkreśla, że ten ważny kamień milowy w postaci 750 miliardów stron wydrukowanych na prasach komercyjnych PageWide pokazuje, że ciągłe inwestycje w innowacje przynoszą korzyści klientom HP, ponieważ w dalszym ciągu wykorzystują technologię PageWide w celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów.

 

© HP

 

Inastalacja PageWide Advantage 2200

HP nie poprzestaje na poszerzaniu swojego portfolio. We Francji w DataOne, części Groupe Diffusion Plus, wiodącej firmy zarządzającej komunikacją z klientami, została zainstalowana maszyna PageWide Advantage 2200. Jest to jedna z pierwszych na świecie instalacji tej maszyny. 

 

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty