Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Powołanie Roberta Welforda. Xeikon z nowym prezesem działu cyfrowego

Robert Welford
© Xeikon

Flint Group ogłosił powołanie Roberta Welforda na stanowisko prezesa Xeikon, działu cyfrowego. Przechodząc z obecnego stanowiska wiceprezesa ds. badań i rozwoju ma już ugruntowane plany na przywództwo w firmie.

 

Robert Welford dołączył do Xeikon we wrześniu 2018 roku, kiedy objął kierownictwo Działu Badań i Rozwoju, z szerokim zakresem kompetencji obejmującym operacje inżynieryjne, centra kompetencji w zakresie atramentów i tonerów oraz proces drukowania i biuro zarządzania projektami.

Jako nowy prezes będzie dalej wykorzystywał te kompetencje i solidne doświadczenie w branży poligraficznej, ponieważ firma przyspiesza uprzemysłowienie swojej szerokiej linii produktów i dalszą integrację z Flint Group. Robert Welford chce, aby Xeikon kontynuował swoją niezachwianą misję wspierania klientów poprzez dostarczaniem potrzebnych im narzędzi, aby z powodzeniem kroczyli w przyszłość i rozwijali swoją działalność – w zakresie etykiet, opakowań z tektury falistej i grafiki.

 

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty