Powołanie Roberta Welforda. Xeikon z nowym prezesem działu cyfrowego

Robert Welford
© Xeikon

Flint Group ogłosił powołanie Roberta Welforda na stanowisko prezesa Xeikon, działu cyfrowego. Przechodząc z obecnego stanowiska wiceprezesa ds. badań i rozwoju ma już ugruntowane plany na przywództwo w firmie.

 

Robert Welford dołączył do Xeikon we wrześniu 2018 roku, kiedy objął kierownictwo Działu Badań i Rozwoju, z szerokim zakresem kompetencji obejmującym operacje inżynieryjne, centra kompetencji w zakresie atramentów i tonerów oraz proces drukowania i biuro zarządzania projektami.

Jako nowy prezes będzie dalej wykorzystywał te kompetencje i solidne doświadczenie w branży poligraficznej, ponieważ firma przyspiesza uprzemysłowienie swojej szerokiej linii produktów i dalszą integrację z Flint Group. Robert Welford chce, aby Xeikon kontynuował swoją niezachwianą misję wspierania klientów poprzez dostarczaniem potrzebnych im narzędzi, aby z powodzeniem kroczyli w przyszłość i rozwijali swoją działalność – w zakresie etykiet, opakowań z tektury falistej i grafiki.

 

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty