Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Powrót interpack. Branża opakowaniowa w gotowości

© Messe Düsseldorf

Już na początku maja w Düsseldorfie odbędzie się kolejna, długo wyczekiwana, edycja Międzynarodowych Targów Przemysłu Opakowaniowego. Po sześciu latach, które upłynęły od ostatniej edycji interpack (po raz ostatni targi odbyły się w 2017 roku) i przymusowej przerwie spowodowanej pandemią, największe na świecie targi branży opakowaniowej i pokrewnych branż przetwórczych ruszają by pokazać jak duża dokonała się w ciągu tego czasu zmiana i jak wiele może się zmienić w najbliższej przyszłości.

 

W dniach od 4 do 10 maja 2023 roku centrum wystawiennicze w Düsseldorfie ponownie stanie się platformą biznesową i miejscem technologii przyszłości dla branży opakowaniowej: 18 hal targowych, specjalne sektory ekspozycyjne, nowe pokazy specjalistyczne i fora tematyczne wypełni innowacyjność branży. Ponad 2 750 wystawców z 61 krajów z całego świata zaprezentuje wiodące trendy technologiczne i opakowaniowe z całego łańcucha produkcyjnego. Sześć lat sprawiło, że na rynku pojawiło się wiele nowatorskich rozwiązań, którymi firmy chcą się pochwalić i zaprezentować je szerokiej publiczności z całego świata.

 

Wszystko w jednym

Targi interpack 2023 przedstawiają całe łańcuchy tworzenia wartości w branży opakowaniowej: od produkcji i udoskonalania produktów opakowaniowych i materiałów opakowaniowych – przez pakowanie i dystrybucję – aż po zapewnienie jakości i ochronę konsumentów. W poszczególnych halach wystawienniczych zaprezentowane zostaną: procesy i maszyny do pakowania żywności, napojów, farmaceutyków, kosmetyków i produktów konsumpcyjnych (nieżywnościowych), towary przemysłowe, materiały i środki opakowaniowe, procesy produkcyjne opakowań, procesy i maszyny dla przemysłu cukierniczego, piekarniczego i farmaceutycznego oraz usługi.

 

Więcej o targach interpack 2023 na oficjalnej stronie targów www.interpack.com

 

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty