RemaDays Warsaw 2023. Wielkie odliczanie

© Krajowa Izba Reklamy

Już za dwa dni rozpocznie się 18. edycja targów RemaDays Warsaw 2023. Trwające w dniach 01-03.02.2023 wydarzenie targowe będzie jednym z największych wydarzeń branżowych roku.

Organizatorzy RemaDays Warsaw szacują, że ilość odwiedzających może wynieść nawet 30 tys. osób. Goście będą mieli okazję zobaczyć stanowiska wystawiennicze na rekordowej powierzchni 50 tys. m2.

Powierzchnia wystawiennicza

Zgodnie z
badaniem przeprowadzonym przez Krajową Izbę Targową RemaDays są największym pod względem powierzchni wystawienniczej wydarzeniem z branży reklamy i druku. Z kolei pod względem ilości wystawców targi w podwarszawskim Nadarzynie plasują się na trzecim miejscu zaraz po niemieckich targach PSI w Düsseldorfie i hiszpańskim wydarzeniu Promo Gift.

Rema Congress
Targom towarzyszyć będzie Rema Congress,
wydarzenie merytorycznego dla sektora reklamy i druku. Wystąpienia prelegentów odbywać się będą na trzech scenach - Marketingowej, Poligraficznej i Wystawców. Doświadczeni prelegenci i znawcy branży przedstawią obecną sytuację sektora, przewidywania i trendy na kolejne lata.


Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty