Kalendarium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

26-28.04.2022 · Viscom, Duesseldorf

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

12-15.10.2022 · FESPA, Amsterdam

Rewolucyjna platforma druku cyfrowego. PageWide Advantage 2200 od HP

HP PageWide Advantage 2200

© HP

Firma HP wprowadza na rynek nową wersję urządzenia z serii HP PageWide Advantage. HP PageWide Advantage 2200 to rewolucyjna maszyna drukująca oferująca wiodącą w branży produktywność, jakość i wszechstronność nośników, z której skorzystają osoby zajmujące się działalnością wydawniczą, tworzeniem korespondencji listowej i drukiem komercyjnym. 

Urządzenie HP PageWide Advantage 2200 oferuje zwiększoną produktywność i wydajność drukując z prędkością ok. 2,50 m/s w kolorze, ok. 4 m/s w przypadku wydruków monochromatycznych. Maszyna doskonale radzi sobie również z wydrukami o wysokim stopniu pokrycia, a jakość druku gwarantuje możliwość wykorzystania atramentów marki HP Brilliant i głowic drukujących o rozdzielczości 2400 NPI. HP PageWide Advantage 2200 obsługuje szeroki zakres nośników o gramaturze od 40 g/m² do 300 g/m², dzięki czemu drukarnie mogą oferować prawdziwie wszechstronne usługi. Konstrukcja pojedynczego mechanizmu drukującego z innowacyjną, rozbudowaną ścieżką papieru i mniejszą liczbą komponentów zapewnia łatwość obsługi, a modułowość maszyny gwarantuje elastyczną konfigurację i rozbudowywanie jej możliwości w miarę rozwoju biznesu. Co więcej, urządzenie HP PageWide Advantage 2200 zawiera kompaktową konstrukcję w postaci jednego silnika drukującego dwustronnie, co umożliwia osiągnięcie wyższej jakości i lepszej produktywności przy jednoczesnym oszczędzaniu powierzchni podłogowej. Urządzenie HP PageWide Advantage 2200 jest wyposażone w system HP High Efficiency Drying (HED) minimalizujący zużycie energii. Firma HP zapowiada, że nowy model maszyny będzie dostępny w sprzedaży na całym świecie od 19 października 2022 r. 

 

 

 

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty