Kalendarium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

26-28.04.2022 · Viscom, Duesseldorf

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

12-15.10.2022 · FESPA, Amsterdam

Spotkanie branży opakowaniowej. Taropak 2022 już niedługo!

Kolejna edycja Targów Taropak odbędzie się w dniach 26-28 września 2022 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich w towarzystwie Targów Polagra.

Ó Taropak

 

26-28 września 2022 roku odbędą się targi Taropak, jedne z najbardziej rozpoznawalnych targów opakowaniowych w Polsce. Wydarzenie co roku przyciąga setki wystawców i tysiące zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentują zarówno dostawcy maszyn i rozwiązań technologicznych, jak również producenci opakowań i etykiet. Tegoroczna edycja poświęcona będzie przede wszystkim sektorowi maszynowemu i rozwiązaniom związanym z szeroko rozumianą automatyzacją, robotyzacją i digitalizacją. Podczas wydarzenia nie zabraknie także merytorycznych wydarzeń towarzyszących - odwiedzający targi będą mogli m.in. uczestniczyć w trzeciej edycji konferencji e-commerce, a podczas drugiej edycji Taropak Design m.in. przedstawione zostaną najnowsze trendy w surowcach do produkcji opakowań, eksperci opowiedzą, jak powinna wyglądać sprzedaż designerskiego opakowania, na czym polega storytelling w opakowaniu oraz zdradzą, czym jest unboxing. W programie konferencji znajduje się również debata na temat przyszłości branży opakowań i kierunków jej rozwoju. Podczas targów odbędzie się także konferencja organizowana przez Polską Izbę Opakowań, na której zaproszeni eksperci omówią wyzwania i nowe możliwości branży opakowań.

 

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty