Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-14.01.2021 · Viscom, Düsseldorf

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Targi drupa i Interpack przeniesione!

Messe Düsseldorf odkłada na później wiodące międzynarodowe targi Interpack i drupa. Interpack odbędzie się teraz od 25 lutego do 3 marca 2021 roku, natomiast drupa zostanie przesunięta na 20 do 30 kwietnia 2021 roku.

Czyniąc to, Messe Düsseldorf stosuje się do zalecenia zespołu ds. zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu, aby przy ocenie wystąpienia ryzyka podczas ważnych wydarzeń uwzględniać zasady Instytutu Roberta Kocha. Na podstawie tego zalecenia oraz niedawnego znacznego wzrostu liczby osób zakażonych nowym koronawirusem (SARS-CoV-2), również w Europie. Ponadto istnieje ogólne orzeczenie wydane przez władze miasta Düsseldorf w dniu 11 marca 2020 r., w którym generalnie zakazuje się organizowana dużych imprez z udziałem ponad 1000 uczestników jednocześnie. "Decyzja ta została podjęta w ścisłej współpracy z naszymi doradcami oraz organizacjami wspierającymi", podkreśla Werner M. Dornscheidt, prezes zarządu Messe Düsseldorf GmbH. Stanowi to również odzwierciedlenie życzeń poszczególnych branż. "Jako ich partner robimy obecnie wszystko, co w naszej mocy, aby zmniejszyć straty ekonomiczne ponoszone przez naszych wystawców".

 

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty