TotalFlow Producer na Hunkeler Innovationdays. Drukowanie na żądanie od Ricoh

© Ricoh

 Podczas Hunkeler Innovationdays 2023 firma Ricoh zaprezentuje kilka kluczowych rozwiązań ze swojej oferty. Po raz pierwszy firma pokaże swoje najnowsze rozwiązanie w zakresie technologii przepływu pracy w produkcji — Ricoh TotalFlow Producer.

 

TotalFlow Producer zostało opracowane w celu sprostania głównym wyzwaniom związanym z przepływem pracy w zakresie przyjmowania i przygotowywania zadań do druku. Rozwiązanie kieruje listę zadań z wielu źródeł do skonsolidowanej lokalizacji natywnej w chmurze zapewniając jednocześnie możliwość przeglądania i edytowania poszczególnych zleceń. Program jest łatwy w obsłudze, ekonomiczny i całkowicie niezależny od klienta umożliwiaąc bezproblemową integrację z jego już istniejącymi środowiskami. TotalFlow Producer może zaspokoić rosnące potrzeby klientów w zakresie poprawy bezpieczeństwa danych, wydajności, skalowalności i przystępności cenowej bez konieczności stosowania drogiego IT infrastruktury lub wiedzy.

 

Szeroka paleta rozwiązań

Na Hunkeler Innovationdays Ricoh zaprezentuje także dwa inne, dostępne na rynku rozwiązania - Ricoh Supervisor i Ricoh ProcessDirector. Ricoh Supervisor to pierwsza aplikacja firmy Ricoh do zarządzania przepływem pracy w modelu SaaS, która zbiera dane operacyjne i wizualizuje je na internetowych pulpitach nawigacyjnych w celu optymalizacji wykorzystania urządzeń i przepustowości operacji. Z kolei oprogramowanie Ricoh ProcessDirector zostało zaprojektowane w celu automatyzacji przepływów pracy opartych na danych. Ricoh zademonstruje również najnowszą integrację między urządzeniami Ricoh Supervisor i Hunkeler do obróbki wstępnej i końcowej, która zbiera statystyki urządzeń, a następnie ilustruje dane, aby pomóc zidentyfikować sposoby zwiększenia wydajności.

Oprócz działań na hali wystawowej, firma zaprezentuje innowacje w automatyzacji przepływu pracy w środowisku druku cyfrowego na konferencji Doxnet onsite, która odbędzie w ramach Hunkeler Innovationdays.

 

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty