Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Zwiększone zasięgi

Założona w 1989 roku firma MultiCam dostarcza innowacyjne rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu. Na zdjęciu Stuart Fox, prezes firmy Kongsberg Precision Cutting Systems.

© Kongsberg Precision Cutting Systems

Firma Kongsberg Precision Cutting Systems przejęła MultiCam, producenta i dystrybutora maszyn tnących CNC, umacniając swoją pozycję na rynku cyfrowej obróbki końcowej. Przejęcie firmy MultiCam, w tym jej działalności w Stanach Zjednoczonych oraz kanałów sprzedaży w Kanadzie i Niemczech, rozszerza zasięg firmy Kongsberg PCS oraz bazę klientów w Ameryce Północnej i Europie. Wiadomość o przejęciu pojawiła się zaledwie pięć miesięcy po tym, jak Kongsberg PCS został samodzielną firmą po nabyciu przez OpenGate Capital. MultiCam będzie nadal działać pod swoją nazwą w ramach Kongsberg Precision Cutting Systems, a David J Morse, dotychczasowy dyrektor zarządzający firmy, dołączy do zespołu kierowniczego Kongsberg PCS i będzie nadal kierował działalnością MultiCam.

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty