Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Agfa i EFI. Strategiczne partnerstwo

© Agfa

Agfa i EFI ogłosiły zawarcie globalnego partnerstwa strategicznego, którego celem jest wzajemne wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. Współpraca firm stanowi kamień milowy na arenie szerokoformatowego druku atramentowego.

 

W ramach partnerstwa, Agfa zintegruje system EFI roll-to-roll ze swoją ofertą, podczas gdy EFI włączy wysokiej klasy hybrydowe atramentowe maszyny drukujące Agfa do swojego pakietu rozwiązań. Obecni jak i potencjalni klienci mogą zyskać niezrównane korzyści z tej strategicznej współpracy. Dzięki wzajemnemu wzmocnieniu portfolio Agfa i EFI, obie firmy będą mogły zaprezentować szeroką i niezwykle innowacyjną ofertę produktową, a także niezawodną infrastrukturę serwisową. Współpraca zadebiutuje na globalnej scenie podczas targów FESPA w Amsterdamie, gdzie Agfa i EFI zaprezentują potencjał tej dynamicznej współpracy na swoich stoiskach.

 

Zintegrowane innowacje

Druk cyfrowy jest jednym z kluczowych motorów wzrostu firmy Agfa. Strategiczne partnerstwo z EFI poszerzy zakres opcji, jakie firma może zaoferować klientom oraz zwiększy zasięg rynkowy najnowocześniejszych rozwiązań. Integrując platformę EFI roll-to-roll z ofertą Agfa sign & display, firmy będą w stanie dostarczyć, teraz już wspólnym, klientom wyjątkowo zróżnicowaną gamę produktów o niespotykanej dotąd wartości. Jednocześnie obie firmy mogą osobno skupić się na innowacjach produktowych w ich wyspecjalizowanych dziedzinach, zapewniając, że ich technologie pozostaną w czołówce transformacji druku cyfrowego.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty