Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Etykietowa oferta

Wprowadzona na rynek w ubiegłym roku maszyna Digital Series iQ to w pełni zintegrowane rozwiązanie, bazujące na platformie fleksograficznej Mark Andy. Maszyna jest wyposażona w wysokowydajny moduł inkjetowy Domino N610i UV. Z kolei Digital Series HD bazuje na platformie serwo znanej z flagowego rozwiązania Mark Andy do druku fleksograficznego -Performance Series P7. Maszyna dostępna jest w dwóch wersjach szerokości wstęgi: 330 mm i 430 mm.

© Mark Andy

Mark Andy, producent maszyn bazujących na technologii wąskowstęgowej, potwierdził swoje uczestnictwo w targach Labelexpo Europe 2022, które odbędą się w Brukseli w dniach 26-29 kwietnia. Na stoisku targowym prezentowane będą dwie cyfrowe maszyny hybrydowe z oferty firmy: Digital Series HD i Digital Series iQ. Obie będą pracować podczas pokazów „na żywo”, co ma pozwolić zwiedzającym na bliskie przyjrzenie się rozwiązaniom technologicznym oferowanym w obu urządzeniach. Ich prezentacje na kwietniowych targach mają podkreślać wszechstronność i kompleksowość oferty firmy, uwzględniającej różne rozwiązania umożliwiające szybką i wydajną produkcję etykiet, zarówno na etapie prepress, drukowania i uszlachetniania, jak też zarządzania workflow. Firma będzie też promować swój dział zaopatrujący przedsiębiorstwa poligraficzne w materiały eksploatacyjne i części zamienne.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty