Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Współpraca Landa Digital Printing i Gelato. Napędzić innowacje

Od lewej: Henrik Müller, CEO i założyciel Gelato i Gil Oron, CEO w Landa Digital Printing.

© Landa Digital Printing

Na targach drupa firmy Landa Digital Printing i Gelato ogłosiły podjęcie współpracy, która na nowo zdefiniuje możliwości druku. Partnerstwo oparte zostanie na połączeniu technologii druku nanograficznego firmy Landa i jej sieci klientów z globalną platformą oprogramowania GelatoConnect firmy Gelato. Dzięki temu klienci będą mogli korzystać z usługi dostarczania na żądanie, krótko- i średnionakładowych, drukowanych cyfrowo materiałów o niezrównanej jakości druku.


Wykorzystując solidną sieć Gelato, obecną w ponad 32 krajach, klienci skorzystają z usprawnionych przepływów pracy, zwiększonego zasięgu rynkowego i wspólnego zaangażowania obu firm na rzecz zrównoważonego rozwoju. „Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Gelato, która ma doskonały globalny model biznesowy swojego produktu GelatoConnect. To niezależne od maszyny oprogramowanie pomoże w zwiększeniu wolumenu produkcji i rentowności w zakładach naszych klientów, umożliwiając nam tym samym szersze wykorzystanie technologii nanograficznej na całym świecie” powiedział Gil Oron, CEO w Landa Digital Printing. Gelato pomaga drukarniom cyfrowym na żądanie znacząco poprawić kompleksową wydajność produkcji i konkurować z tradycyjnymi zakładami produkcyjnymi dzięki lokalnej produkcji na żądanie w skali globalnej za pośrednictwem największej na świecie sieci. „Maszyny Landa na nowo definiują krajobraz druku i opakowań. Wspólnie możemy służyć naszym klientom w zakresie druku, zapewniając im odpowiednią technologię i oprogramowanie w celu optymalizacji wydajności, jakości i rentowności” podsumował Henrik Muller-Hansen, CEO i założyciel Gelato.


Korzyści współpracy
Firmy spodziewają się osiągnąć szereg korzyści z podjętej współpracy. Po pierwsze, dla twórców Gelato i globalnych klientów e-commerce, szybkość produkcji, którą gwarantują maszyny Landa pozwali rozpocząć udane kampanie sprzedażowe, które zostaną zrealizowane na czas z wysoką jakością. Ponadto technologia nanograficzna od Landy gwarantuje wysokie odwzorowanie kolorów, wierność obrazu i możliwość drukowania na różnych materiałach, poszerzając możliwości kreatywne i zapewniając spójność marki. Istotnym czynnikiem, który pozytywnie wpłynie na współpracę obu stron są również zoptymalizowana produkcja i globalny zasięg dostaw. Połączenie wydajnych procesów druku B1/41 i ogólnoświatowej sieci realizacji zamówień zapewni wysoce zoptymalizowaną, opłacalną produkcję i elastyczność w dostępie do wysokiej jakości druku z dowolnego miejsca na świecie. Niezwykle istotnym jest fakt, że intuicyjna platforma produkcyjna Gelato i kompleksowe oprogramowanie płynnie integrują się z technologią Landa, zapewniając szybką konfigurację pracy programistycznej oraz przyjazny dla użytkownika system zamawiania i produkcji dla nabywców druku. Atramenty Landa na bazie wody i zaangażowanie w efektywne gospodarowanie zasobami współgrają ze zrównoważonym podejściem Gelato do produkcji, które opiera się na lokalnej produkcji na żądanie. Obie firmy są zjednoczone w dążeniu do przekształcenia krajobrazu druku, a to strategiczne partnerstwo zapewni wyjątkowe wyniki dla nabywców druku, stawiając na pierwszym miejscu jakość, wygodę i zaangażowanie w odpowiedzialną zrównoważoną produkcję.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty