Kalendarium

20-23.04.2021 · drupa on-line

18-20.05.2021 · Viscom, Duesseldorf

22-24.06.2021 · InPrint, Monachium

12-15.09.2021 · Fespa, Amsterdam

21-24.09.2021 · Labelexpo, Bruksela

Samed Darix Evo Light

Drukarnia Akapit z siedzibą w Lublinie zainwestowała w maszynę do montażu okładek Samed Darix Evo Light aby móc realizować więcej zleceń i oferować kompleksowe wykonanie oprawy twardej.

© Grafmasz

Drukarnia Akapit zainwestowała w maszynę do montażu okładek Samed Darix Evo Light, dostarczoną przez firmę Grafmasz. Jak podkreśla Grzegorz Kieloch, właściciel drukarni, zakup podyktowany był zwiększającą się ilością zamówień. Firma szukała rozwiązania, które pozwoliłoby jej na usamodzielnienie się i kompleksowe wykonanie oprawy twardej. Drukarnia świadczy swoje usługi dla wydawnictw, firm produkcyjnych, agencji reklamowych i banków, stale inwestując w nowe urządzenia i powiększając zakres oferowanych usług. Darix Evo Light to półautomatyczny stół do montażu okładki twardej o wydajności do 4 okładek na minutę. Cechuje go solidna budowa i jednocześnie kompaktowość, dzięki czemu nie wymaga dużej powierzchni do instalacji. Dzięki opatentowanemu systemowi wałków i szczotek umożliwia wykonanie okładki z okienkiem oraz okładki o nieregularnym kształcie. Regulowana prędkość obrotu wałków zespołu kaszerującego, jak również szczotek zawijających, pozwala na dobór odpowiednich ustawień pod każdy rodzaj pracy. Możliwość wyłączenia zespołu zawijającego i pozostawienie jednocześnie samego prasowania pozwala na wklejanie „luster”. Rozwiązanie przeznaczone jest do produkcji okładek jak również innych prac tj. kalendarzy, wzorników, segregatory i wiele innych. Co więcej, dzięki szybkim ustawieniom oraz prostej obsłudze personalizacja nie stanowi żadnego problemu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Media w czasach koronawirusa...

Kryzys koronawirusowy dotarł do świata mediów. Co prawda jest wystarczająco dużo do relacjonowania, i nie tylko w tematach ekonomicznych, ale i cyfryzacja postępuje bardzo szybko, jak i również związany z nią rodzaj i forma przekazywania informacji. Czy będziemy chcieli przyzwyczaić się do tego nowego świata mediów? Ze względu na obwarowania rządowe, tylko telewizja publiczna lub krajowe agencje prasowe, mogą uczestniczyć w rządowych konferencjach prasowych, a za pośrednictwem tych kanałów mogą zadawać pytania osoby z innych mediów. Niektórym to bardzo na rękę… Można zasadnie zadać pytanie o czynnik filtrujący.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty