Kalendarium

24-26.11.2020 · InPrint Munich, Milan

12-15.01.2021 · Heimtextil, Frankfurt

25.02-03.03.2021 · Interpack, Düsseldorf

20-30.04.2021 · drupa, Düsseldorf

Wspomnienie o Tadeuszu Chęsym

Z przykrością i wielkim smutkiem informujemy o śmieci Tadeusza Chęsy, wieloletniego założyciela i właściciela drukarni Pozkal.

Drukarnia Pozkal jest jedną z największych i najbardziej znanych polskich drukarń dziełowych w Polsce. Pierwsze czasopismo, które napisało 25 lat temu artykuł o drukarni to była redakcja PRINT&PUBLISHING. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania jej właściciela, Pana Tadeusza Chęsy, który był zasłużony nie tylko dla polskiej poligrafii, ale także udzielał się w lokalnej kulturze, sztuce, edukacji i organizacjach charytatywnych, za co został wyróżniony dołączeniem do grona Honorowych Obywateli Miasta Inowrocławia. Tadeusz Chęsy piastował również stanowisko Prezesa Sekcji Poligrafów SIMP, Prezesa w Towarzystwie Miłośników Miasta Inowrocławia i był współzałożycielem Stowarzyszenia Księcia Kazimierza Kujawskiego.

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego składamy wyrazy żalu i współczucia.

Zespół PRINT&PUBLISHING

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

List do Covid-19

Szanowny Panie,

 

od jakiegoś czasu szaleje Pan w całej Polsce i na Świecie. Zaatakował Pan wprawdzie tylko niespełna 1 procent populacji, ale aż 99,9 procent nagłówków w gazetach. Założę się, że z pewnością wolałby Pan, by sytuacja była odwrotna. Wkradł się Pan bowiem na każdy możliwy obszar, na stronach gazet znaleźć można nagłówki z tak postawionymi pytaniami: „Co koronawirus oznacza dla organizacji Mistrzostw Świata w 2021 roku w Salt Lake City?”, a także „Czy dozwolone jest przytulanie się w snach?” – co tylko dowodzi najgorszego…

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty