Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Konfiguracja na miarę

Maszyna Gallus RCS 430 będzie dostarczona do firmy Mal-Pol przez firmę Heidelberg Polska.

© Heidelberg Polska

Mal-Pol, polski producent etykiet, zainwestował w kolejną maszynę Gallus RCS 430. Inwestycja jest odpowiedzią na rosnące wymagania klientów dotyczące druku zaawansowanych, wysoko przetworzonych i uszlachetnionych etykiet. Nowa maszyna będzie wyposażona w 11 zespołów fleksograficznych i dodatkowo dwa rotacyjne zespoły sitodrukowe. Jak podkreśla Adam Malesa, założyciel i właściciel firmy Mal-Pol, automatyzacja ustawień i szybka rekonfiguracja maszyny RCS dostosowująca technologię druku do poszczególnych zleceń ma pozwolić producentowi realizować w sposób opłacalny również krótkie serie etykiet. „Decyzję o wyposażeniu urządzenia w pełni automatyczny odwijak i nawijak związana była z jednym z naszych strategicznych kierunków rozwoju, jakim jest zadruk laminatów tubowych oraz zadruk etykiet wysokonakładowych” - dodaje Adam Malesa.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Witamy w roku drupy 2024…

Trudno w to uwierzyć. Po ośmioletniej przerwie w tym roku targi drupa ponownie odbędą się w Düsseldorfie. Oczekiwania są wielkie, ale w branży wciąż niewiele słychać.

 

Jeśli pamiętacie, jakie było typowe „uczucie mrowienia” w okresach poprzedzających poprzednie drupy w ostatnich latach, w porównaniu z tą drupą jest ono właściwie prawie zerowe. „Działanie jak zwykle” jest na porządku dziennym i tak postępują firmy. Niewiele już firm zaprasza przedstawicieli mediów na dobrze zorganizowane i merytoryczne konferencje prasowe i prezentacje z odpowiednim wyprzedzeniem przed targami, aby zaprezentować wspaniałe wieści o nowych produktach. Oszczędza to wysiłek organizacyjny, a przede wszystkim koszty podróży.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty