Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Lito wzmacnia Miller Graphics

Miller Graphics sfinalizował transakcję zakupu wszystkich udziałów w spółce Lito, z siedzibą w Halmstad w Szwecji.

Europejski dostawca fleksograficznych form drukowanych Miller Graphics wzmocnił swoją ofertę, przejmując wszystkie udziały w spółce Lito AB, która oferuje narzędzia oraz usługi do zarządzania przepływem i automatyzacji procesów związanych z mediami „on-line”. „Cieszymy się bardzo, że możemy powitać Lito AB i jej pracowników w rodzinie Miller Graphics. Silne kompetencje Lito w obszarach systemowej kreacji prac graficznych (artworków), publikowaniu „online”, systemach zarządzania danymi cyfrowymi (Digital Assets Management), systemach zarządzania danymi o produkcie (Product Information System), a także grafiki 3D, znakomicie uzupełniają i wzbogacają naszą obecną ofertę” – mówi Fredrik Turzik, CEO Miller Graphics. Zakup pozwoli firmie Miller Graphics na poszerzenie swojej działalności na nowych rynkach i stworzenia nowych możliwości dla jej klientów.

 

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty