Nowa siedziba w Earth City

Nowy magazyn Mark Andy Print Products ma powierzchnię ponad 6 tys. m2 i jest strategicznie zlokalizowany w Earth City, mieście będącym głównym kanałem dystrybucji w regionie St. Louis.

© Mark Andy

Mark Andy Print Products, oddział firmy Mark Andy zajmujący się dystrybucją części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, przeniósł się do nowej siedziby w Earth City w stanie Missouri. Nowa lokalizacja obejmuje m.in. przestronny magazyn wysokiego składowania, zaprojektowany i wybudowany zgodnie z zasadami „lean warehouse”. Krok ten jest częścią strategii Mark Andy Print Products, zakładającej bliskość geograficzną względem centrali Mark Andy zlokalizowanej w Chesterfield (również stan Missouri) oraz usytuowanie magazynu w centralnej części Stanów Zjednoczonych. Jak podkreśla firma, relokacja ma usprawnić procesy logistyczne i zarządzanie łańcuchem dostaw, by sprostać potrzebom klientów oraz dostawców w kontekście wydajności działań i szybkich dostaw asortymentu. Nowa siedziba Mark Andy Print Products ma nie tylko zoptymalizować przestrzeń magazynową na części zamienne i materiały eksploatacyjne, ale też pozwolić jej na realizowanie wzrostów oczekiwanych przez udziałowców całej grupy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty