Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Nowa siedziba w Earth City

Nowy magazyn Mark Andy Print Products ma powierzchnię ponad 6 tys. m2 i jest strategicznie zlokalizowany w Earth City, mieście będącym głównym kanałem dystrybucji w regionie St. Louis.

© Mark Andy

Mark Andy Print Products, oddział firmy Mark Andy zajmujący się dystrybucją części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych, przeniósł się do nowej siedziby w Earth City w stanie Missouri. Nowa lokalizacja obejmuje m.in. przestronny magazyn wysokiego składowania, zaprojektowany i wybudowany zgodnie z zasadami „lean warehouse”. Krok ten jest częścią strategii Mark Andy Print Products, zakładającej bliskość geograficzną względem centrali Mark Andy zlokalizowanej w Chesterfield (również stan Missouri) oraz usytuowanie magazynu w centralnej części Stanów Zjednoczonych. Jak podkreśla firma, relokacja ma usprawnić procesy logistyczne i zarządzanie łańcuchem dostaw, by sprostać potrzebom klientów oraz dostawców w kontekście wydajności działań i szybkich dostaw asortymentu. Nowa siedziba Mark Andy Print Products ma nie tylko zoptymalizować przestrzeń magazynową na części zamienne i materiały eksploatacyjne, ale też pozwolić jej na realizowanie wzrostów oczekiwanych przez udziałowców całej grupy.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty