Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Heidelberg HD4You

 Wiosną 2021 roku firma Heidelberg podzieli się swoją wiedzą na temat opakowań i innowacyjnymi nowymi produktami podczas trzech webinariów.

© Heidelberg

Heidelberger Druckmaschinen uruchamia wiosenną serię trzech webinarów pod hasłem HD4You, dotyczących trendów w druku opakowań. Platforma będzie okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań firmy i zapewnienia klientom interaktywnej formy spotkania. Pierwszy bezpłatny webinar z hasłem „Niezawodna i wydajna produkcja opakowań” odbędzie się 4 marca 2021 roku o godzinie 9:00 oraz o godzinie 16:00, i będzie dotyczyć automatyzacji produkcji składanych kartonów. Następnie uczestnicy będą mogli zadawać pytania dotyczące tematów przepływu prac, rozwiązań maszynowych i postpressu, bezpośrednio do ekspertów w trzech różnych sesjach. Drugie webinarium odbędzie się 25 marca pod hasłem „Rozszerz swoją działalność o produkcję opakowań”. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób istniejąca drukarnia akcydensowa może rozpocząć produkcję drukowanych kartonów składanych. Trzecie spotkanie odbędzie się 27 kwietnia i dotyczyć będzie zagadnienia „Jednoprzebiegowych aplikacji specjalnych w opakowaniach”, czyli wydajnych sposobów na produkcję składanych kartonów z efektami specjalnymi w jednym przejściu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty