Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Heidelberg HD4You

 Wiosną 2021 roku firma Heidelberg podzieli się swoją wiedzą na temat opakowań i innowacyjnymi nowymi produktami podczas trzech webinariów.

© Heidelberg

Heidelberger Druckmaschinen uruchamia wiosenną serię trzech webinarów pod hasłem HD4You, dotyczących trendów w druku opakowań. Platforma będzie okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań firmy i zapewnienia klientom interaktywnej formy spotkania. Pierwszy bezpłatny webinar z hasłem „Niezawodna i wydajna produkcja opakowań” odbędzie się 4 marca 2021 roku o godzinie 9:00 oraz o godzinie 16:00, i będzie dotyczyć automatyzacji produkcji składanych kartonów. Następnie uczestnicy będą mogli zadawać pytania dotyczące tematów przepływu prac, rozwiązań maszynowych i postpressu, bezpośrednio do ekspertów w trzech różnych sesjach. Drugie webinarium odbędzie się 25 marca pod hasłem „Rozszerz swoją działalność o produkcję opakowań”. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób istniejąca drukarnia akcydensowa może rozpocząć produkcję drukowanych kartonów składanych. Trzecie spotkanie odbędzie się 27 kwietnia i dotyczyć będzie zagadnienia „Jednoprzebiegowych aplikacji specjalnych w opakowaniach”, czyli wydajnych sposobów na produkcję składanych kartonów z efektami specjalnymi w jednym przejściu.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty