Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Global Innovation Days 2022

Wirtualne wydarzenie firmy Mimaki odbędzie się 2-4 marca 2022 roku.

© Mimaki

Firma Mimaki organizuje w dniach 2-4 marca 2022 roku Global Innovation Days, wirtualne wydarzenie dla klientów i partnerów z branży druku, będącej okazją do nawiązania kontaktów i zdobycia wiedzy. Trzydniowe wydarzenie będzie pełne webinariów i interaktywnych sesji wirtualnych pod hasłem „Innowacje technologiczne”. Pierwszego dnia firma zaprezentuje swoje nowe produkty dla rynku grafiki i oznakowań. Podczas drugiego dnia odbędzie się

seria webinariów prowadzonych przez ekspertów, którzy odpowiedzą na pytanie, jak innowacje technologiczne firmy Mimaki umożliwiają wprowadzanie na rynek nowych zastosowań, ulepszeń produkcyjnych i rozwój firm. Sesje obejmą m.in. innowacje wspierające zrównoważony rozwój oraz personalizację. Podczas webinariów wystąpią zaproszeni goście, w tym klienci firmy Mimaki i specjaliści branżowi. Przewidziano też przeprowadzenie sesji pytań i odpowiedzi. Trzeciego dnia odbędzie się transmisja na żywo z Centrum Doświadczeń firmy Mimaki, gdzie odbędą się pokazy najnowszych technologii producenta.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty