Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Global Innovation Days 2022

Wirtualne wydarzenie firmy Mimaki odbędzie się 2-4 marca 2022 roku.

© Mimaki

Firma Mimaki organizuje w dniach 2-4 marca 2022 roku Global Innovation Days, wirtualne wydarzenie dla klientów i partnerów z branży druku, będącej okazją do nawiązania kontaktów i zdobycia wiedzy. Trzydniowe wydarzenie będzie pełne webinariów i interaktywnych sesji wirtualnych pod hasłem „Innowacje technologiczne”. Pierwszego dnia firma zaprezentuje swoje nowe produkty dla rynku grafiki i oznakowań. Podczas drugiego dnia odbędzie się

seria webinariów prowadzonych przez ekspertów, którzy odpowiedzą na pytanie, jak innowacje technologiczne firmy Mimaki umożliwiają wprowadzanie na rynek nowych zastosowań, ulepszeń produkcyjnych i rozwój firm. Sesje obejmą m.in. innowacje wspierające zrównoważony rozwój oraz personalizację. Podczas webinariów wystąpią zaproszeni goście, w tym klienci firmy Mimaki i specjaliści branżowi. Przewidziano też przeprowadzenie sesji pytań i odpowiedzi. Trzeciego dnia odbędzie się transmisja na żywo z Centrum Doświadczeń firmy Mimaki, gdzie odbędą się pokazy najnowszych technologii producenta.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty