Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Nowy CEO w Siegwerk

Jedną z ważniejszych strategii firmy Siegwerk są ambitne plany firmy dotyczące zrównoważonej przyszłości. Na zdjęciu Nicolas Wiedmann, nowy CEO firmy.

© Siegwerk

Po trzymiesięcznym okresie przejściowym, dr Nicolas Wiedmann objął stanowisko dyrektora generalnego firmy Siegwerk. Nowy dyrektor dołączył do Siegwerk 1 stycznia 2021 roku.

Na nowym stanowisku będzie on kontynuował strategiczną transformację firmy w kierunku rozwiązań cyfrowych, opartych na założeniach gospodarki o obiegu zamkniętym, przyspieszając jej rozwój dzięki nowym modelom biznesowym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty