Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Nowy CEO w Siegwerk

Jedną z ważniejszych strategii firmy Siegwerk są ambitne plany firmy dotyczące zrównoważonej przyszłości. Na zdjęciu Nicolas Wiedmann, nowy CEO firmy.

© Siegwerk

Po trzymiesięcznym okresie przejściowym, dr Nicolas Wiedmann objął stanowisko dyrektora generalnego firmy Siegwerk. Nowy dyrektor dołączył do Siegwerk 1 stycznia 2021 roku.

Na nowym stanowisku będzie on kontynuował strategiczną transformację firmy w kierunku rozwiązań cyfrowych, opartych na założeniach gospodarki o obiegu zamkniętym, przyspieszając jej rozwój dzięki nowym modelom biznesowym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty