Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Nowy CEO w Siegwerk

Jedną z ważniejszych strategii firmy Siegwerk są ambitne plany firmy dotyczące zrównoważonej przyszłości. Na zdjęciu Nicolas Wiedmann, nowy CEO firmy.

© Siegwerk

Po trzymiesięcznym okresie przejściowym, dr Nicolas Wiedmann objął stanowisko dyrektora generalnego firmy Siegwerk. Nowy dyrektor dołączył do Siegwerk 1 stycznia 2021 roku.

Na nowym stanowisku będzie on kontynuował strategiczną transformację firmy w kierunku rozwiązań cyfrowych, opartych na założeniach gospodarki o obiegu zamkniętym, przyspieszając jej rozwój dzięki nowym modelom biznesowym.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty