Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Fogra zmienia termin

Sympozjum organizowane przez instytut badawczy Fogra odbędzie się w Monachium w dniach 6-7 lipca 2022 roku. Możliwe będzie również uczestnictwo online.

© Fogra

Instytut badawczy Fogra podjął decyzję o przesunięciu wydarzenia Colour Management Syposum (CMS), tj. sympozjum na temat zarządzania barwą. Ósma edycja wydarzenia zaplanowana pierwotnie na marzec 2022 roku odbędzie się w nowym terminie w dniach od 6 lipca do 7 lipca 2022 roku. Organizatorzy oferują również zdalne uczestnictwo w wydarzeniu poprzez transmisję na żywo. Głównymi tematami CMS2022 będzie skuteczna komunikacja i reprodukcja kolorów w nowoczesnym procesie produkcyjnym oraz perspektywy branży poligraficznej, m.in. w zakresie druku na tekstyliach. Wydarzenie gościć będzie znanych prelegentów, a podczas ich wystąpień nie zabraknie licznych paneli dyskusyjnych. Jak zwykle na wystawie będzie można zobaczyć liczne produkty i innowacje. „CMS przyciąga wielu uczestników z Europy, Ameryki i Azji. Naszym celem jest zorganizowanie udanej konferencji CMS, która polega na międzynarodowej wymianie doświadczeń i nawiązywaniu kontaktów. Niejasny rozwój sytuacji związanej z COVID-19 nadal ogranicza możliwości podróżowania. Zasady i przepisy dotyczące pandemii bardzo dynamiczne i regulowane lokalnie, co dodatkowo utrudnia organizację takiego wydarzenia. W lipcu oczekujemy, że sytuacja w zakresie zakażeń zmniejszy się do stabilnie niskiego poziomu, podobnie jak w poprzednich latach” - dodajedr Andreas Kraushaar, organizator CMS

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty