Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Leonhard Kurz i Grafotronic. Forum Technologii Etykiet Embellish More

© Leonhard Kurz

Firmy Leonhard Kurz i Grafotronic zorganizowały wspólne wydarzenie pod hasłem „Embellish More”. To ekskluzywne forum zostało stworzone specjalnie dla producentów etykiet, aby mogli dowiedzieć się wszystkiego, co powinni wiedzieć o technologii uszlachetniania.

 

Odbywające się na początku kwietnia w Kurz Transfer Products wydarzenie „Embellish More” okazało się wzbogacającym w wiedzę dniem wypełnionym pokazami technologii, kursami mistrzowskimi i prezentacjami aplikacji. Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość nawiązania kontaktu z ekspertami technologicznymi z każdej firmy, badając szereg technologii, w tym cyfrowe zdobienie 2D i 3D, tłoczenie na gorąco, transfer folii na zimno, sitodruk inline i personalizację atramentową. Wydarzenie „Embellish More” podkreśliło wzajemne zaangażowanie firm Kurz i Grafotronic w rozwój branży etykiet poprzez edukację technologiczną i możliwości nawiązywania kontaktów. Wykorzystując wszechstronność firmy Grafotronic w produkcji modułowych urządzeń do przetwarzania etykiet oraz przyszłościowe podejście firmy Kurz do rozwoju technologii cyfrowego zdobienia, wydarzenie miało na celu zaoferowanie cennych strategii optymalizacji wydajności produkcji. „Embellish More” okazało się niezbędnym spotkaniem dla profesjonalistów z branży, którzy chcą zwiększyć swoje możliwości operacyjne i wykorzystać przyszłość produkcji etykiet w wysoce konkurencyjnej branży.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty