Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Wydarzenie poligraficzne w Poznaniu. Art of Color

© Art of Color

28 listopada 2023 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja konferencji Art of Color. Konferencji towarzyszyła Gala Złotego Gryfa, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów poligraficznych.

Współorganizatorami tegorocznej konferencji Art of Color byli Polska Izba Druku oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Podczas wydarzenia odbyło się szereg prelekcji i prezentacji prowadzonych przez ekspertów z branży poligraficznej.
Podczas prelekcji „O misji gospodarczej w Chinach” Krzysztof Pindral prezes Heidelberg Polska, Jacek Kuśmierczyk kanclerz Polskiej Izby Druku oraz Alicja Jarząbek i Aleksander Kuśmierczyk przedstawili relację z wyjazdu biznesowego do Chin. Uczestnicy wyjazdu podkreślili jak ważny dla wymiany gospodarczej między Polską i Chinami był to pobyt i jak owocne mogą być zdobyte w tym czasie doświadczenia w zakresie współpracy z chińskimi kontrahentami. Krzysztof Pindral przedstawił również chiński oddział firmy Heidelberg podkreślając jego duże znaczenie na międzynarodowej arenie branży poligraficznej.
Wśród prelegentów konferencji znaleźli się również Marcin Kołatko z firmy Reprograf-Grafikus, oraz Michal Obdrzałek z firmy Komori, którzy zaprezentowali temat „Reprograf-Grafikus & Komori – Innowacyjność i efektywność w procesie produkcji”. Robert Kuczera z firmy Huber Group w swoim wystąpieniu odpowiedział na pytanie „Co nowego w farbach?”, Jacek Kobyliński z firmy Müller Martini przybliżył temat „Finishing 4.0 – Smart Factory Inteligentna fabryka”, Michel Vanhems reprezentujący Sun Chemical zgłębił temat „The Future of Packaging Reflecting the Green Deal” a Duncan MacOwan reprezentujący targi Fespa przemówił w temacie „Rola samorządu gospodarczego branży poligraficznej w skali światowej”.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty