Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Kolejne zwolnienia w Ringier Axel Springer Polska. Koniec drukowanego „Auto Świata”

© Ringier Axel Springer Polska

 Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl zwolniono prawie cały zespół papierowego „Auto Świata” w ramach zwolnień grupowych prowadzonych od początku listopada w Ringier Axel Springer Polska. Oznacza to, że od początku 2023 roku drukowany „Auto Świat” zniknie z rynku.

 Zespół redakcyjny „Auto Świat” liczył około 10 osób, z czego zwolnionych została większość. Dwie przeszły do zespołu online tygodnika. Dwie osoby mają przejść do wydania online tytułu. Ringier Axel Springer Polska nie potwierdził ani nie zaprzeczył ustaleniom portalu Wirtualnemedia.pl. Agnieszka Skrzypek-Makowska, kierowniczka komunikacji zewnętrznej w Ringier Axel Springer Polska powiedziała: "Zwolnienia grupowe w skali całej firmy dotknęły maksymalnie 120 osób. Nie udzielamy szczegółowych informacji dot. zwolnień na temat konkretnych osób i działów. Na tym etapie nie będziemy podawać także liczby osób, które podjęły decyzję o pozostaniu w serwisie autoswiat.pl".

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty