Kalendarium

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

03-05.09.2024 · Warsaw Print Tech Expo, Nadarzyn

Przejęcie technologii od Catchpoint

Przejęcie technologii firmy Catchpoint ma pozwolić firmie Avery Dennison jeszcze sprawniej rozwijać ofertę etykiet bez podkładu.

© Avery Dennison

Firma Avery Dennison nabyła technologię produkcji etykiet bez podkładu opracowaną przez firmę Catchpoint z Yorkshire. Umowa obejmuje prawo do patentów, marki, tajemnic handlowych i know-how firmy Catchpoint. W ramach porozumienia Avery Dennison będzie honorować istniejące umowy handlowe Catchpoint. Firma twierdzi, że etykiety bez podkładu mają potencjał, aby zarówno zmniejszyć zużycie podkładów etykietowych, jak i związane z nimi koszty produkcji i transportu. „Wraz z przejęciem Catchpoint, Avery Dennison zyska własność intelektualną, która pomoże nam osiągnąć dwa z naszych głównych celów zrównoważonego rozwoju na rok 2030: dostarczać innowacje, które przyspieszają rozwój gospodarki obiegowej oraz ograniczyć wpływ naszych produktów i technologii na środowisko” - podkreślił Noel Kasmi, wiceprezes ds. marketingu w dziale materiałów etykietowych i opakowaniowych Avery Dennison, EMENA.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

drupa zaprasza do Düsseldorfu

My wszyscy kreujemy właśnie 2024 rok. W niekończących się obszarach branży poligraficznej i medialnej znajduje się magiczne miejsce, które przyciąga wszystkich przedstawicieli i reprezentantów branży. Miejsce to nazywa się Düsseldorf gdzie od 28 maja do 7 czerwca odbędzie się centrum Galaktyki Gutenberga. Po długich ośmiu latach spotykamy się ponownie na drupie, żadna pandemia nie zakłóci tego wydarzenia tak, jak cztery lata temu… tym razem drupa się odbędzie!

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty