Kalendarium

30.01-02.02.2024 · RemaDays, Nadarzyn

19-22.03.2024 · Fespa, Amsterdam

19-21.03.2024 · LogiMat, Stuttgart

28.05-07.06.2024 · drupa, Düsseldorf

Przejęcie technologii od Catchpoint

Przejęcie technologii firmy Catchpoint ma pozwolić firmie Avery Dennison jeszcze sprawniej rozwijać ofertę etykiet bez podkładu.

© Avery Dennison

Firma Avery Dennison nabyła technologię produkcji etykiet bez podkładu opracowaną przez firmę Catchpoint z Yorkshire. Umowa obejmuje prawo do patentów, marki, tajemnic handlowych i know-how firmy Catchpoint. W ramach porozumienia Avery Dennison będzie honorować istniejące umowy handlowe Catchpoint. Firma twierdzi, że etykiety bez podkładu mają potencjał, aby zarówno zmniejszyć zużycie podkładów etykietowych, jak i związane z nimi koszty produkcji i transportu. „Wraz z przejęciem Catchpoint, Avery Dennison zyska własność intelektualną, która pomoże nam osiągnąć dwa z naszych głównych celów zrównoważonego rozwoju na rok 2030: dostarczać innowacje, które przyspieszają rozwój gospodarki obiegowej oraz ograniczyć wpływ naszych produktów i technologii na środowisko” - podkreślił Noel Kasmi, wiceprezes ds. marketingu w dziale materiałów etykietowych i opakowaniowych Avery Dennison, EMENA.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

W trybie kryzysowym...

Drodzy Czytelnicy... Czy coś zauważyliście? Tak, przechodzimy od jednego kryzysu do kolejnego... dwa lata temu covid miał Świat całkowicie pod kontrolą, teraz tematem numer jeden jest inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę. Głęboko nieludzki akt próby przejęcia władzy, którego konsekwencje Europa odczuwać będzie przez bardzo długi czas. Stawiane są znów stare mury... a do tego znowu stare lęki. I jak to często bywa, ludność cywilna cierpi… na Ukrainie z powodu skutków ataków, a w Rosji z powodu sankcji. Ubogich zawsze dosięga najbardziej... I niestety, jak widzieliśmy, może się to zdarzyć bardzo szybko.

Reklama

Ankieta

Czy wojna na Ukrainie ma wpływ na działalność Twojej firmy?

Tak, ma zdecydowany wpływ
Tak, ma umiarkowany wpływ
Trudno stwierdzić
Nie, nie ma wpływu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty