Kalendarium

11-13.01.2022 · Viscom, Duesseldorf

16-18.02.2022 · Rema Days, Nadarzyn

15-17.03.2022 · InPrint, Monachium

26-29.04.2022 · Labelexpo, Bruksela

31.05.-03.06.2022 · FESPA, Berlin

Podwójne 44 cali od Epson

SureColor SC-T7200D pozwala osiągnąć maksymalną wydajność przy drukowaniu projektów graficznych oraz dokumentów tworzonych w programach CAD i GIS.

© Epson

Firma Epson przedstawiła dwie nowe, 44-calowe maszyny drukujące SureColor SC-T7700D i SureColor SC-P8500D do drukowania dokumentów i zdjęć, po raz kolejny poszerzając swoją ofertę. Model SC-T7700D przeznaczony jest do druku dokumentów technicznych z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa oraz materiałów POS, natomiast SureColor SC-P8500D do drukowania zdjęć i plakatów wysokiej jakości. Jak podkreśla producent, urządzenia zostały stworzone specjalnie dla wymagających użytkowników, którzy przywiązują wagę do wysokiej wydajności. Obie maszyny mają domyślnie zaimplementowany język Adobe PostScript. Zostały wyposażone w głowicę drukującą PrecisionCore MicroTFP i wraz z atramentem UltraChrome XD oferują najwyższy poziom wydajności oraz obsługę różnych rodzajów nośników. Urządzenia pozwalają zwiększyć niezawodność i wydajność produkcji dzięki zastosowaniu technologii zmiennej wielkości kropli (Variable Sized Droplet - VSDT) jak również technologii weryfikacji dysz (Nozzle Verification - NVT). Nową cechą urządzeń jest możliwość prostego samodzielnego załadunku rolek oraz regulacji naciągu nośnika, co znacznie skraca czas potrzebny na wymianę rolki. Opcjonalnie dostępna układarka do odbierania gotowych wydruków (Production Stacker) umożliwia układanie wydruk z maksymalnie 2 rolek. Bezpieczne przesyłanie danych do i z drukarek odbywa się za pomocą uwierzytelniania sieciowego, zaawansowanych funkcji ochrony danych i kontroli dostępu. Oznacza to, że obie maszyny nadają się również do produkcji dokumentów z wrażliwymi danymi. Scentralizowane rozwiązania do zarządzania i śledzenia, takie jak Cloud Solution PORT firmy Epson umożliwiają elastyczne zarządzanie wszystkimi zintegrowanymi systemami. Firmy posiadające systemy drukowania w różnych lokalizacjach mogą również skorzystać z zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa nowego urządzenia Epson SureColor.

« poprzedni   |   następny » « wróć

Komentarz miesiąca

Podcinanie gałęzi na której się siedzi

Ostatnie podwyżki cen papieru, od 100 do 150 euro za tonę, spowodowane wzrostem cen energii, doprowadziły do przebrania się miarki. Zwłaszcza, że podwyżki te dotyczą również już istniejących umów. Obecne wzrosty cen, przyćmiewają wszystkie dotychczas znane podwyżki. Uderza nie tylko wysokość podwyżki ale również czas jej wejścia w życie.

Irytujące jest również to, że wzrost cen dotyka nie tylko towarów już zamówionych lub już wyprodukowanych ale dotyczy również istniejących kontraktów.

Reklama

Ankieta

Czy poligrafia ma już kryzys za sobą?

Jest zdecydowanie lepiej
Ciągle jest ciężko
Najgorsze jeszcze przed nami
W ogóle nie doświadczyliśmy kryzysu

Ogłoszenia

Stanowisko:
Region:
zobaczy wszystkie oferty